Фольговані чи звичайні: які кульки обрати для свята?

Чим швидше наближається свято, тим більше думок про те, як зробити його цікавим і радісним. Подарувати подарунок, запросити гостей, приготувати смаколики – все стандартно, а хочеться чогось незвичайного. У цьому питанні ви можете віддати перевагу фольгованим кулям. Відразу після своєї появи вони зуміли витіснити латексні. Купити фольговані цифри в магазині у Львові – відмінне рішення для створення красивого декору. Чому вони популярні? Міцність та яскравий дизайн – лише частина того, що приваблює.

Чим фольговані кулі відрізняються від звичайних?

Займаючись організацією свята, хочеться провести його цікаво, створивши незабутню атмосферу. Декор в цьому питанні має велике значення. Завітавши до будь-якого святкового магазину, наприклад, https://www.aeromania.com.ua/product-category/kulky/folgovani-kulky/ ви можете побачити як фольговані повітряні кулі, так і звичайні. Чому перший варіант буде кращим?

  • Довговічність. Фольга набагато міцніше латексу, тому пошкодити виріб буде нелегко;
  • Тривалість використання. Латексні кульки слабо утримують гелій, але фольга може не здуватися і довго перебувати в стані польоту;
  • Безпека. Фольга безпечна для алергіків, не містить шкідливих речовин, тому можна прикрасити кімнату як на дитячому, так і на дорослому святі;
  • Різноманітність дизайнів. На будь-якому святі кулі використовують як прикрасу, тому їх пропонують у вигляді: цифр, тварин, казкових героїв. Незалежно від дизайну, вартість буде доступною;

Вартість декору мінімальна, але позитивні емоції, які ви отримуєте від його використання, величезні. Крім того, ви можете зберегти повітряні кульки з фольги до наступного випадку, але не зможете повторно використати повітряні кульки з латексу.

Де можна використовувати повітряні кулі з фольги?

Яскраві вироби з металізованої плівки можна використовувати для прикраси: весілля, дня народження, ювілею та інших заходів. Різноманітність форм, розмірів і дизайнів, дозволяє підібрати саме той варіант, який буде доречно доповнювати свято. Для дитячих свят завжди вибирають казкових героїв, тварин та інші яскраві оформлення. Після використання кульки можна здути і зберігати до наступного свята, тому їх вартість швидко окупиться. Після свята не варто здувати повітряні кульки, так як вони можуть довго висіти в повітрі.

Що краще: комбінація або окремі елементи?

Хочете, щоб ваше свято було ідеальним? Тоді потрібно продумати все, починаючи від дизайну декору. Кулі продаються як поштучно, так і в готових композиціях. На користь якого варіанту прийняти рішення? Для масштабних заходів або дитячих свят краще вибирати композиції, в яких кожен елемент буде доповнений. Якщо вам потрібна стандартна прикраса, і не потрібно щось особливе, то ви можете купити кулі окремо. Який би варіант ви не вибрали, фольговані кулі зможуть зробити свято незабутнім.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *