Коли починати вивчати англійську: оптимальний вік для вивчення мови

Кожна доросла людина сьогодні чудово знає, що володіння хоча б однією іноземною мовою – чудова підстава для майбутнього успіху. Ось чому сучасні батьки з перших років життя свого малюка починають складати плани того, коли починати вивчати англійську з дитиною і як це зробити.

Курсы английского для детей в Киеве от English Prime

Зображення: https://englishprime.ua/english-language-for-schoolboys-kiev/

З якого віку потрібно починати вивчення англійської

Чим раніше почнеться навчання новій навичці, тим швидше і краще надалі людина опанує її. В такому разі, коли починати вчити англійську дитині?

Психологи та вчителі впевнені, що найкраще малюки запам’ятовують все нове з півтора до дев’яти років. У цей час відбувається формування мови, і мозок найкраще засвоює, зокрема, іноземне прислівник. Надалі гнучкість задіяної ділянки мозку знижується. Тому вивчення англійської дорослим людям дається складніше.

Дитина здатна легко вивчити англійську тільки в одному випадку – навчання має бути їй в радість.

Як найкраще вчити англійську в ранньому віці

Прийнято рішення, щоб малюк приступив до вивчення нової для себе навички. Але як і коли дітям починати вчити англійську мову?

На спеціальних курсах

Приблизно з трьох років дитину можна віддати до дитячого садка з мовним ухилом або у спеціальний центр. А з настанням семи років – на спеціально розроблені курси. Адже дітям у такому віці важливо не так займатися навчанням, як спілкуватися з іншими дітьми. А приміщення у конкурентне середовище підвищує ефективність навчання. Трохи пізніше для різноманітності можна відправити дитину до літнього мовного табору. Це водночас і заохочує і стимулює до подальшого вивчення.

З репетитором

Фахівці не рекомендують замислюватися про індивідуальні уроки до того, як дитина піде до школи. Стороння людина не зможе надовго утримати її увагу. Приступати до занять із репетитором можна приблизно з 9 років. Відмінною альтернативою присутності приватного вчителя в будинку стануть уроки по Скайпу. До того ж завжди можна замовити безкоштовний пробний урок, щоб зрозуміти, чи підходить такий варіант дитині.

В домашніх умовах

Навчання з батьками – найоптимальніший варіант. До того ж починати в такому разі можна вже з чотирьох років. Однак є нюанс – домашнє навчання є можливим і буде ефективним лише в тому випадку, якщо хтось з батьків й сам знає мову щонайменше на середньому рівні. Також важливо використовувати ігрові способи проведення уроків, щоб зацікавити малюка та утримати його увагу. Як альтернатива, дорослий може сам записатися на курси, а вдома передавати свої знання дитині. Це стане додатковою мотивацією для батька.

Переваги раннього вивчення іноземної мови

Фото: englishprime.ua

Вивчивши все вищеописане, можна виділити такі незаперечні переваги на користь того, щоб почати вчити англійську мову в дитинстві:

  • можливість спочатку викласти дитині правильну артикуляцію звуків, щоб не довелося переучувати в майбутньому;
  • можливість вивчати розмовну англійську на рівні рідної мови, почавши зі слів і фраз, без нудного вивчення складних правил;
  • легкість сприйняття та запам’ятовування;
  • навчання за допомогою гри;
  • відсутність бар’єру, оскільки не буде страху вчинення помилки;
  • мультики в оригіналі покращують сприйняття на слух;
  • вміння наслідувати допомагає у вивченні вимови та інтонацій.

Таким чином, навчання англійської мови в такому юному віці сильно полегшить її сприйняття надалі. Достатньо лише знайти правильний підхід.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *