Вивчення англійської мови по-новому (система уроків з теми «Минулі події» у 3-му класі)

Автор публікації
Автор матеріалу: Вивчення англійської мови по-новому (система уроків з теми «Минулі події» у 3-му класі)
Посада: Вчитель англійської мови
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №27, м.Суми, Сумської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вивчення англійської мови по-новому (система уроків з теми «Минулі події» у 3-му класі)
Англійська є однією з найпоширеніших мов у світі. Це мова міжнародного спілкування. Від 250 до 350 млн. людей, для яких англійська не є рідною, знають її. Завдяки такому необхідному інструменту люди різних культур, національностей та світобачень можуть ділитись досвідом, співпрацювати чи просто спілкуватись між собою. Звичайно, важливою є, в першу чергу, якість спілкування. Для декого це навіть має принципове значення. Саме тому крім поповнення словникового запасу потрібно вивчати граматику англійської мови.
Однією з найбільших проблем при вивченні англійської мови є часи. В англійській мові існує три види часу: минулий (past), теперішній (present) і майбутній (future). Складності в основному виникають, коли мова заходить про часи дієслова.
Вибір часової форми залежить від різних факторів: – від того, як ви бачите дію – вона закінчена (simple form) чи в процесі (progressive form), є необмеженою або обмеженою у часі; – як розставлені акценти: на саму діяльність чи на її результат і т.д. Найважчим завданням являється безумовно переклад речень на англійську, оскільки не завжди одразу чітко зрозуміло який саме час потрібно використати в даному випадку.
Система уроків по вивченню граматичної теми минулого часу передбачає заохотити учнів до вивчення граматичних часів в англійській мові, полегшити вивчення ними цієї теми.
Використання інтерактивних методів дає змогу учням ефективніше засвоїти граматичний матеріал, який вважається важким для розуміння учнів.
Даний матеріал можна використовувати для засвоєння інших граматичних часів.
Систему уроків англійської мови складено до підручника О.Д.Карп҆юк «Англійська мова: підручник для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів». – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2013 відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і програми “Навчальні програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов. 1-4 класи” – Київ, Видавничий дім “Освіта”, 2012.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Методичний посібник містить корисний матеріал для колег, прослідковується ретельна робота вчителя над складанням конспектів . Враховано складність вивчення і засвоєння учнями часів. Дібрано необхідні методи та прийоми навчання.