Як вибрати енциклопедію для дітей

Хочете купити малюкові енциклопедію, яка допоможе йому пізнати світ навколо себе? Звісно, це дуже корисна книжка і цінний подарунок, який може підняти інтелект дитини на вищий рівень. Важливо не просто купити перше-ліпше видання, а зробити правильний вибір. Дізнаємося, у чому особливість книжки та якою має бути енциклопедія для дітей, щоб відповідати очікуванням.

У чому користь книги?

Порівняно з іншими жанрами літератури енциклопедії мають безліч переваг, основними з них є:

  • Навчання – надають інформацію про різні теми, такі як наука, історія, культура, природа, інше. Це дає змогу поліпшити свої знання.
  • Покращення мовних навичок – читання допомагає розширювати свій словниковий запас, покращувати письмову та усну мову.
  • Розвиток критичного мислення – допомагають вчитися аналізувати та оцінювати інформацію.
  • Виробляє вміння досліджувати – це ще одна причина купити книги для дітей такого жанру, адже читання вчить шукати інформацію та проводити дослідження.
  • Натхнення – вміють надихати на вивчення нових тем, цікавих напрямків.
  • Розвиток допитливості – прищеплюють цікавість, бажання дізнаватися нове.

Важливі моменти вибору енциклопедії

Вибір залежить від кількох чинників, таких як вік, рівень знань, інтереси. Пропонуємо кілька порад, котрі допоможуть правильно визначитися з покупкою:

Враховуйте вік

Зазвичай такі книжки призначені для різних вікових груп, тож оберіть ту, яка відповідає віку вашої дитини. Наприклад, енциклопедія для дітей молодшого віку необхідна з більшою кількістю ілюстрацій та меншим обсягом тексту.

Визначте тему

Якщо ваша дитина цікавиться конкретною темою, має вже своє хобі, оберіть книжку цього напрямку. Наприклад, для малечі, яка захоплюється наукою, можна обрати примірник про тварин, космос, біологію.

Зверніть увагу на стиль

Примірник має бути легким та доступним для вашої дитини. Переконайтеся, що вона написана зрозумілою мовою, містить цікаві факти та ілюстрації.

Перевірте авторство

Дізнайтеся, хто був творцем видання, переконайтеся, що він є авторитетом у своїй галузі. Це надзвичайно важливо, якщо хочете купити книги для дітей, які гарантовано надаватимуть точну та правильну інформацію

Вивчіть відгуки

Прочитайте рецензії від інших батьків, аби зрозуміти, як написане було прийнято їхніми дітьми. Це допоможе вам визначитися із найкращим варіантом для вашого чада.

Переконайтеся в правильності інформації

Перевірте, наскільки актуальна інформація, котра представлена в книзі. Якщо обраний екземпляр був надрукований кілька років тому, деякі відомості можуть виявитися застарілими.

Якість

Від розміру й типу шрифту тексту багато що залежить – ви ж не хочете зіпсувати зір дитині? Ілюстрації також мають бути якісними, чіткими, такими, що відповідають опису з правильним промальовуванням.

Вибір енциклопедії для дітей може бути важким завданням, але з огляду на ці поради, ви зможете вибрати найбільш достойний варіант. Для цього потрібно звернути увагу на авторство, стиль написання, вікову відповідність, відгуки та тематику.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *