mail@urok-ua.com

Стосується кожного. Тема. Через “філософію щастя” Григорія Савича Сковороди у доросле життя…(виховний захід для учнів 9-11 класів)

Розробка виховного заходу для учнів 9-11 класів у формі передачі “Стосується кожного”. Це захід-проект, який спрямований на пошукову роботу учнів. Мета: формувати в учнів свідоме ставлення до життєвого вибору; допомогти старшокласникам у визначенні цілей на майбутнє; мотивувати їхню подальшу навчальну діяльність при виборі професії; розширити знання учнів про професії, які мають сталий попит на ринку праці; надати допомогу у виборі професії до душі; допомогти уникнути помилок і розчарувань у виборі професії; з’ясувати зміст мотивів вибору професії і сприяти розвитку зосередженості, щоб не розгубитися в різноманітності спеціальностей; сприяти розкриттю позитивних цінностей особистостей, вчити аналізувати власні вчинки, ставити мету і досягати її; розвивати мислення, ділові якості, критичне ставлення до себе, до своїх можливостей, до дійсності; виховувати упевненість, культуру спілкування, бажання працювати, не лінуватися, виховувати шанобливе ставлення до будь-якої професії.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Щиро вдячна колезі за підготовку даного заходу і бажання поділитися сценарієм. Справжніми педагогічними знахідками вважаю “Словодощ”, “Ярмарок професій”, “Сповідь душі ліричної Ліни Костенко”. Вдалими були притчі, посилання на творчість Григорія Сковороди та Ліни Костенко. Але презентацію варто розширити. Успіхів!