mail@urok-ua.com

Дидактичний матеріал до уроків читання у період навчання грамоти

Презентацію можна використовувати на уроках літературного читання у період навчання грамоти.

Презентація

 • : Зуйко Катерина Вікторівна
 • : студентка
 • : Педагогічний факультет Східноєвропейського національного університету
 • Презентація Вивчення грамоти
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1026

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Як вчителя початкових класів, мене дуже зацікавив Ваш дидактичний матеріал для формування у дітей правильного типу читацької діяльності на уроках літературного читання в 1-х класах. Дякую за цікавий дидактичний матеріал для формування в учнів правильного типу читацької діяльності.

 2. Студентка пропонує власний методичний доробок для вивчення звуків на уроках навчання грамоти, учнів приваблять яскраві малюнки, вірші. Кожен може підкоригувати презентацію на свій розсуд, це легко зробити, якщо є основа. Дякую!

 3. Презентація передбачає роботу дітей з поетичним словом при вивчені літер. Автор підібрала віршики насичені “контрольними” звуками, що сприяє не лише легкому запам’ятовуванню вірша, а й розвитку фонематичного слуху та правильній звуковимові. Презентація оформлена в яскравих кольорах, підібрані цікаві картинки. Проте автор не передбачила продуктивність даної презентації, адже на уроці можна використати лише один слайд на конкретну літеру. Проте приємно, що таку роботу виконала студентка. Бажаю успіхів!