mail@urok-ua.com

Дидактичний матеріал до уроків читання у період навчання грамоти

Презентацію можна використовувати на уроках літературного читання у період навчання грамоти.

Вікно перегляду презентації

  • : Зуйко Катерина Вікторівна
  • : студентка
  • : Педагогічний факультет Східноєвропейського національного університету
  • Презентація Вивчення грамоти
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На кожному уроці читання в 1 класі повинна бути присутня робота над розвитком мовлення. Думаю, що запропонованіий дидактичний матеріал можна використовувати як підготовчу роботу перед читанням. Але краще б було з даного матеріалу зробити декілька презентацій. (відповідно до літери, яка вивчається на уроці). Дякую!

  2. Як вчителя початкових класів, мене дуже зацікавив Ваш дидактичний матеріал для формування у дітей правильного типу читацької діяльності на уроках літературного читання в 1-х класах. Дякую за цікавий дидактичний матеріал для формування в учнів правильного типу читацької діяльності.

  3. Студентка пропонує власний методичний доробок для вивчення звуків на уроках навчання грамоти, учнів приваблять яскраві малюнки, вірші. Кожен може підкоригувати презентацію на свій розсуд, це легко зробити, якщо є основа. Дякую!

  4. Презентація передбачає роботу дітей з поетичним словом при вивчені літер. Автор підібрала віршики насичені “контрольними” звуками, що сприяє не лише легкому запам’ятовуванню вірша, а й розвитку фонематичного слуху та правильній звуковимові. Презентація оформлена в яскравих кольорах, підібрані цікаві картинки. Проте автор не передбачила продуктивність даної презентації, адже на уроці можна використати лише один слайд на конкретну літеру. Проте приємно, що таку роботу виконала студентка. Бажаю успіхів!