Презентація до уроку інформатики з безпеки життєдіяльності у комп’ютерному класі для молодших школярів

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку інформатики з безпеки життєдіяльності у комп’ютерному класі для молодших школярів
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Вільшанська ЗОШ І -ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація містить правила безпечної поведінки у комп’ютерному класі для молодших школярів. Матеріал подано у цікавій віршованій формі, що дає можливість дітям легко усвідомити складну інформацію.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Віршований матеріал зацікавлює, посилює сприйняття учнів правил безпеки. Я б змінила сам фон презентації, проте у кожного свої смаки. Бажаю , щоб Ваші учні були справжніми капітанами в інформаційному океані!

  2. В презентації приваблює віршований матеріал високого виховного потенціалу. Проте, я б радила допрацювати слайди, змінивши частково фон або додавши інших казкових героїв. Вовк блискучо вписується до теми діяльності, однак враховуючи, що аудиторія молодші школярі, його наявність на кожному елементі роботи є недоцільною. Спасибі за публікацію!

  3. На сучасному етапі розвитку людства людина, її життя і здоров’я визначаються як найвищі людські цінності, бо саме вони є показником цивілізованості суспільства, головним критерієм ефективності діяльності всіх його сфер. Важливим етапом будь-якого уроку, а тим більше уроку інформатики є здоров’язберігаючий етап. Тому публікація Руслани Іванівни цікава та актуальна. Дякую за творчий підхід!