mail@urok-ua.com

Виховна година в 2 класі на тему: “Хочу і можу бути здоровим!”

Велике значення в сучасній школі приділяється безпеці життєдіяльності людини. Сподіваюсь, що проведена виховна година стане в пригоді вчителям шкіл під час підготовки до уроків з «Основ здоров’я».

Дітям важливо знати, що в житті потрібно вчитися протистояти недобрим намірам і вчинкам набагато раніше, ніж отримати паспорт, досягнути повноліття, першої зарплати.

Життя повне несподіванок, а часом небезпеки. Тому треба бути хоробрим, але й обачним. Слід надіятись на дорослих, на міліцію, але й самому вміти постояти за себе. У першу чергу, старатись не потрапляти в небезпечні ситуації, а коли вже потрапив – знати як себе поводити.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1096

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Проведення тесту є корисним, форми роботи підібрано вдало. Дякую за чудовий матеріал. Завдяки такому заходу учні будуть з більшою відповідальністю ставитися до свого здоров*я! Дякую за публікацію!

  2. Дуже сподобалася анотація Любов Борисівни до поданого матеріалу. Та й сама розробка надзвичайно цікава. Методично грамотно авторка склала конспект уроку. Детально описала кожен етап. Справді, здоров’я – найбільша цінність, що має кожна людина, а навчитися дбати про нього потрібно змалку.
    Спасибі за цікаву публікацію.