super@urok-ua.com

Виховна година в 2 класі на тему: “Хочу і можу бути здоровим!”

Автор матеріалу: Виховна година в 2 класі на тему: “Хочу і можу бути здоровим!”

Велике значення в сучасній школі приділяється безпеці життєдіяльності людини. Сподіваюсь, що проведена виховна година стане в пригоді вчителям шкіл під час підготовки до уроків з «Основ здоров’я».

Дітям важливо знати, що в житті потрібно вчитися протистояти недобрим намірам і вчинкам набагато раніше, ніж отримати паспорт, досягнути повноліття, першої зарплати.

Життя повне несподіванок, а часом небезпеки. Тому треба бути хоробрим, але й обачним. Слід надіятись на дорослих, на міліцію, але й самому вміти постояти за себе. У першу чергу, старатись не потрапляти в небезпечні ситуації, а коли вже потрапив – знати як себе поводити.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель надає гарні поради учням про поведінку у небезпечних ситуаціях. Доречною є бесіда про вітаміни. Дещо учні узагальнили, а багато чого й нового дізнались.

  2. Проведення тесту є корисним, форми роботи підібрано вдало. Дякую за чудовий матеріал. Завдяки такому заходу учні будуть з більшою відповідальністю ставитися до свого здоров*я! Дякую за публікацію!

  3. Дуже сподобалася анотація Любов Борисівни до поданого матеріалу. Та й сама розробка надзвичайно цікава. Методично грамотно авторка склала конспект уроку. Детально описала кожен етап. Справді, здоров’я – найбільша цінність, що має кожна людина, а навчитися дбати про нього потрібно змалку.
    Спасибі за цікаву публікацію.