mail@urok-ua.com

“Я хочу бути піснею”, виховний захід для учнів 8-11 класів, до 70 річниці від дня народження Ніни Митрофанівни Матвієнко

У голосі Ніни Матвієнко чути чаїний клич у степу і тихий політ пір’їни з журавлиного ключа, весняну жайворонкову молитву, бриніння материної згорьованої сльози і сльози, як зорі, на щасливому маминому обличчі, жебоніння немовляти і потічка серед трав, і сплески хвилі лісового озера у шумі дерев, і шепіт достиглого пшеничного лану – усе, що глибоко в серці, є в цьому голосі. На цьому заході я намагалась познайомити учнів з творчістю відомої української співачки Ніни Митрофанівни Матвієнко, виховувати в учнів любов та повагу до української народної пісні, розвивати почуття патріотизму, відданості своїй країні, своєму народові.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
101

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Обожнюю пісні у виконанні Ніни Матвієнко, тому зацікавилася цією роботою. Зібрано багатий матеріал, розповідь ведеться в стандартній формі: розповідь + відео+ пісні.. Не знаю, як би я провела такий захід,, можливо, додала б якусь “родзинку”. Але дякую за роботу і за ідею.