mail@urok-ua.com

“Я хочу бути піснею”, виховний захід для учнів 8-11 класів, до 70 річниці від дня народження Ніни Митрофанівни Матвієнко

У голосі Ніни Матвієнко чути чаїний клич у степу і тихий політ пір’їни з журавлиного ключа, весняну жайворонкову молитву, бриніння материної згорьованої сльози і сльози, як зорі, на щасливому маминому обличчі, жебоніння немовляти і потічка серед трав, і сплески хвилі лісового озера у шумі дерев, і шепіт достиглого пшеничного лану – усе, що глибоко в серці, є в цьому голосі. На цьому заході я намагалась познайомити учнів з творчістю відомої української співачки Ніни Митрофанівни Матвієнко, виховувати в учнів любов та повагу до української народної пісні, розвивати почуття патріотизму, відданості своїй країні, своєму народові.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
108

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Обожнюю пісні у виконанні Ніни Матвієнко, тому зацікавилася цією роботою. Зібрано багатий матеріал, розповідь ведеться в стандартній формі: розповідь + відео+ пісні.. Не знаю, як би я провела такий захід,, можливо, додала б якусь “родзинку”. Але дякую за роботу і за ідею.