mail@urok-ua.com

“Я хочу бути піснею”, виховний захід для учнів 8-11 класів, до 70 річниці від дня народження Ніни Митрофанівни Матвієнко

У голосі Ніни Матвієнко чути чаїний клич у степу і тихий політ пір’їни з журавлиного ключа, весняну жайворонкову молитву, бриніння материної згорьованої сльози і сльози, як зорі, на щасливому маминому обличчі, жебоніння немовляти і потічка серед трав, і сплески хвилі лісового озера у шумі дерев, і шепіт достиглого пшеничного лану – усе, що глибоко в серці, є в цьому голосі. На цьому заході я намагалась познайомити учнів з творчістю відомої української співачки Ніни Митрофанівни Матвієнко, виховувати в учнів любов та повагу до української народної пісні, розвивати почуття патріотизму, відданості своїй країні, своєму народові.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Обожнюю пісні у виконанні Ніни Матвієнко, тому зацікавилася цією роботою. Зібрано багатий матеріал, розповідь ведеться в стандартній формі: розповідь + відео+ пісні.. Не знаю, як би я провела такий захід,, можливо, додала б якусь “родзинку”. Але дякую за роботу і за ідею.