Конспект з художньо культури для 10-го класу на тему: “Фольклорний та композиторський діалог в опері М.Аркаса “Катерина”. До 165 річниці народження М.Аркаса”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект з художньо культури для 10-го класу на тему: “Фольклорний та композиторський діалог в опері М.Аркаса R...
Посада: учитель музичного мистецтва та художньо культури
Місце роботи: Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса м.Миколаєва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-монографія присвячений 165 річниці з дня народження Миколи Аркаса – українського композитора, фольклориста, історика, громадського та політичного діяча України кінця XIX- початку XX століття. Матеріал уроку заглиблює в духовні світи композитора, засобами акторського перевтілення пізнати світоглядні орієнтири минулого століття.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок- монографія належить до нестандартних занять. Учитель використовує міжпредметні зв’язки, що відіграють важливу роль в активізації пізнавальної діяльності учнів. Доречно підібрана наочність. Дякую.

  2. Дякую колезі за змістовне напрацювання! Щоб підготувати таку роботу, потрібно опрацювати чимало методичноі літератури. Автору публікаціі вдалось реалізувати задумане. Дякую!

  3. Дякую за чудову роботу про земляка, за популяризацію його творів та імені. Майстерно все продумано і використано.Дуже сподобалося. Беру собі в копілку. Матеріал презентації теж цікавий.

  4. Урок-монографія сприяє всебічному розвитку особистості. Вчитель застосовує різні методи роботи над матеріалом. Сподобалось використання дослідження учениці, учасниці МАН. Постановка уривку з опери влучно доповнює урок. Дякую.

  5. Вітаю Тетяну Валентинівну з чудовою доробкою. В цьому році знаменнна дата – 165 років від дня народження не тільки відомого історика та громадського діяча, а й композитора, фольклориста. Урок поглиблює знання учнів, надає змогу більше дізнатися про життєвий і творчий шлях Аркаса. До уроку розроблена авторська презентація, в якій є багато цінних матеріалів, які доповнюють урок. Вчителю бажаю натхнення і побачити ще не одну публікацію на цьому сайті)