mail@urok-ua.com

Конспект з художньо культури для 10-го класу на тему: “Фольклорний та композиторський діалог в опері М.Аркаса “Катерина”. До 165 річниці народження М.Аркаса”

Урок-монографія присвячений 165 річниці з дня народження Миколи Аркаса – українського композитора, фольклориста, історика, громадського та політичного діяча України кінця XIX- початку XX століття. Матеріал уроку заглиблює в духовні світи композитора, засобами акторського перевтілення пізнати світоглядні орієнтири минулого століття.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
3
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Дослідницький проект “Дослідження впливу на організм солодких газованих напоїв”... Без води життя неможливе. Щорічно людство споживає колосальні об"єми лише солодких газованих напоїв, які містять, окрім води, ще й різні добавки – і д...
Відкритий виховний захід на тему “Неорганічні та органічні сполуки” Методична розробка присвячена актуальному питанню позакласної роботи студентів з дисципліни біологія. Зокрема, запропоновано виховний захід з теми: «Н...
Конспект уроку з української мови на тему “Будова слова. Словотвір” (для учнів ПТНЗ)... Розробка уроку на тему: «Будова слова. Способи словотвору» стане у нагоді вчителю, який прагне використовувати інтерактивні форми роботи з учнями.Учні...
136

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дякую за чудову роботу про земляка, за популяризацію його творів та імені. Майстерно все продумано і використано.Дуже сподобалося. Беру собі в копілку. Матеріал презентації теж цікавий.

  2. Урок-монографія сприяє всебічному розвитку особистості. Вчитель застосовує різні методи роботи над матеріалом. Сподобалось використання дослідження учениці, учасниці МАН. Постановка уривку з опери влучно доповнює урок. Дякую.

  3. Вітаю Тетяну Валентинівну з чудовою доробкою. В цьому році знаменнна дата – 165 років від дня народження не тільки відомого історика та громадського діяча, а й композитора, фольклориста. Урок поглиблює знання учнів, надає змогу більше дізнатися про життєвий і творчий шлях Аркаса. До уроку розроблена авторська презентація, в якій є багато цінних матеріалів, які доповнюють урок. Вчителю бажаю натхнення і побачити ще не одну публікацію на цьому сайті)