Інтелектуальна гра з хімії на тему: “Щасливий випадок” для 10-11 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтелектуальна гра з хімії на тему: “Щасливий випадок” для 10-11 класів
Посада: вчитель хімії та біології
Місце роботи: Синявський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Згідно Концепції загальної середньої освіти основним завданням загальноосвітньої школи є різнобічний розвиток індивідуальності, формування в учнів бажання і уміння вчитися, виховання потреби і здатності до навчання упродовж усього життя; становлення в учнів цілісного наукового світогляду, загальнокультурної, технологічної, комунікативної і соціальної компетентностей. Випускники школи повинні відчувати себе компетентними в будь-якій галузі, вміти творчо мислити, знайти своє місце в реальному житті. Працюючи в школі, я дійшла висновку, що досягти гарних результатів можна шляхом підвищення інтересу учнів до вивчення предмету за допомогою інтерактивних та ігрових технологій. До Вашої уваги надається приклад позакласного заходу для учнів 10 -11 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я б напевно був щасливий щоб не потрапити на цей “Щасливий випадок”.
    Одне слово а саме – болільник треба внести до скарбнички
    Дякую!

  2. Ця інтелектуальна гра формує всебічний розвиток та громадянську позицію. На мою думку, конкурсні завдання цікаві та захоплюючі. Продумано все: і зворушливі назви команд, і етапи гри. Дякую за креативність.

  3. Добре, що Ви застосовуєте в своїй діяльності нетрадиційні форми навчання школярів. Таке навчання тісно взаємопов’язане з активністю, самостійністю учнів, прагненням до пізнання. Не виняток і Ваша інтелектуальна гра – творча форма навчання, яка дасть свої результати. Дякую!