Конспект лекції з предмету “Фізико-хімічні методи аналізу” на тему “Методи кількісної ідентифікації речовин у візуальній колориметрії”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект лекції з предмету “Фізико-хімічні методи аналізу” на тему “Методи кількісної ідентифікації ре...
Посада: викладач спец.дисциплін
Місце роботи: КТК НМетАУ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вивчивши основи візуальної колориметрії та основні методи ідентифікації речовин, можна зробити висновок, що метод має ряд переваг: висока чутливість, точність, селективність, простота виконання та простота обладнання, відтворюваність результатів. Оволодівши основними навиками та вміннями кожен зможе широко застосовувати методи для кількісного визначення речовин, які поглинають світло в оптичному діапазоні або утворюють продукти, що здатні поглинати світло. До таких речовин відноситься велика кількість органічних та неорганічних речовин. Метод колориметрії дозволить проводити аналіз руд, мінералів, та природних об’єктів, використовуючи для контролю технологічних процесів хімічної промисловості, контролю навколишнього середовища та вирішення екологічних проблем.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *