mail@urok-ua.com

Конспект уроку алгебри в 8 класі

Творче мислення спрямоване на створення і втілення нових ідей, а критичне виявляє їх недоліки. Для ефективного вирішення завдань необхідні обидва типи мислення. Мета даного уроку полягає у формуванні вмінь і навичок розв’язувати рівняння виду х² = а, а також рівнянь, що зводяться до таких, формуванні вмінь досліджувати кількість коренів рівнянь; застосовувати набуті знання і вміння для розв’язання прикладних задач. Зміст уроку демонструє значимість й місце теми в шкільному курсу алгебри та в житті людини; форма – робота у навчально-дослідницькому центрі; методи навчання сприяють розвитку критичного мислення учнів.

 • : Троянська Світлана Миколаївна
 • : вчитель математики
 • : Костянтинівська ЗОШ № 3
 • - Конспект уроку алгебри в 8 класі
 • : woman
 • : 3
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
93

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Саме уроки математики створюють плідні умови для формування та розвитку критичного мислення. Для цього Ви використовуєте такі прийоми: насичення змісту цікавими прикладами, фактами, дослідженнями; нестандартна форма пред’явлення нового матеріалу; аналіз життєвих ситуацій і т.д. Дякую.

 2. Вчитель розглядає нові системи навчання, які забезпечують можливість ефективної передачі знань. Знання, навички, уміння учні здобувають у результаті власної активної діяльності. Учитель створює відпоівдне освітнє середовище, втягує учнів в процес самостійного пошуку нових знань, розв’язує задачі проблемного характеру, створює атмосферу доброзичливості.