super@urok-ua.com

Конспект уроку з алгебри у 9 класі Відсоткові розрахунки

Автор матеріалу: Конспект уроку з алгебри у 9 класі Відсоткові розрахунки

Під час проведення уроку повторюються й узагальнюються знання учнів, які вони отримали раніше. На уроці було використано ігрові моменти,рольові ігри ,де учні уявляють себе працівниками або клієнтами банку .Це добре мотивує дітей активно вивчати дану тему та відповідає загальнодидактичним принципам систематичності і послідовності засвоєння знань. Формує в учнів стійку життєву позицію по відношенню до кредитів та іпотек. Доцільність й ефективність використання даних методів полягає в тому, що діяльність допомагає сприйняттю найбільш складних питань, розвиває в учнів гносеологічну активність, спрямовану на “відкриття” нових знань.
На уроці використано методи навчання: робота в парах, робота в малих групах, особлива цінність яких в тому, що учні навчаються працювати в колективі.
Інтерактивні методи навчання є частиною особистісно-зорієнтованого навчання, оскільки сприяють соціалізації особистості, усвідомленню себе як частини колективу, своєї ролі і потенціалу.
Основною метою уроку є вдосконалення вмінь розв’язувати задачі на відсотки , розвивати математичне мовлення, пошукову пізнавальну активність учнів, виховувати увагу, розвивати зорову і слухову пам’ять, критичне мислення, вміння аналізувати, порівнювати; формувати в школярів уміння застосовувати набуті знання в практичній діяльності.Використовує різні форми і методи проведення уроків, створює систему наступності і доступності, спрямовує роботу на високу результативність, формує в учнів творчий підхід до розв’язання задач, вибору алгоритму розв’язує нестандартних завдань, розвиває бажання самовдосконалення, формує самостійність під час вивчення математики.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Сподобалась запропонована автором уроку ідея з представниками банку. Автор пов’язує математику з реальним життям, зацікавлює учнів, вчить їх самостійно міркувати та знаходити відповіді на поставлені питання.