mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 6 класу за темою: “Відсоткові розрахунки” (Урок – форум «Ми обираємо здоров’я»)

Конспект уроку з математики для 6 класу за темою: “Відсоткові розрахунки” (Урок – форум «Ми обираємо здоров’я»)
Матеріал, наданий у конспекті уроку за темою: “Відсоткові розрахунки” Касаткіною О. А., який було проведено у вигляді уроку – форуму, відповідає сучасним вимогам соціалізації особистості учня. Допомагає учням в опануванні стратегією життєвого проектування та самореалізації особистості. Формує вміння розв’язувати текстові задачі за допомогою пропорції, виконувати відсоткові розрахунки . Формує дослідницькі компетенції учнів. Розвиває логічне та абстрактне мислення, пам’ять, техніку усного рахунку, творчі здібності, розширює кругозір учнів.
Виховує старанність, математичну культуру письма та мовлення, самостійність, відповідальність, взаємодопомогу, інтерес до математики.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

  • : Касаткіна Оксана Анатоліївна
  • : Вчитель математики
  • : КЗО "СЗШ№1" Дніпровської міської ради
  • Конспект уроку з математики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Авторкою обрана оригінальна форма проведення уроку – урок-форум. Та й тема обрана складна – “Відсоткові розрахунки”, важка для сприйняття учнями. Але Оксана Анатоліївна з мудрим підходом розробила конспект уроку, доповнила його цікавою наочністю у вигляді презентації. Таким чином вчительці не тільки вдалося зацікавити учнів,а й розв’язати із ними достатню кількість різнорівневих завдань про відсотки. Спасибі за творчу розробку!