mail@urok-ua.com

Урок алгебри в 7 класі «Лінійна функція, її графік та властивості»

Специфіка даного уроку – це поєднання технології «Розвитку критичного мислення» з методами навчання математики, урок-інтерактивна подорож. Використання історичних довідок, географічних відомостей, застосування в завданнях методів проблемного та дослідницького характеру дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів у процесі навчання, вчить мислити критично, науково, творчо, всебічно, формує навички пошукової діяльності, виховує почуття задоволеності від навчальної роботи і стійкий інтерес до математики. Організація уроку створює сприятливу психологічну атмосферу – навчає співпраці та спрямовує дитину в русло самооцінювання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
63

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Інтегроване навчання підвищує якість знань, розвиває інтерес учнів до предмету, розширює кругозір. А подорож дітей завжди захоплює і вони, “подорожуючи”, без примусу, цікаво здобувають нові знання. Вміло побудований урок. Дякую!

  2. На уроці вчитель формує пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики, розкриває красу математичних понять, розвиває логічне мислення, вміння знаходити раціональне розв’язання завдань, створює атмосферу взаємоповаги и взаємодовіри між учнями та вчителем.