Урок алгебри в 7 класі «Лінійна функція, її графік та властивості»

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок алгебри в 7 класі «Лінійна функція, її графік та властивості»
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Костянтинівська ЗОШ № 3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Специфіка даного уроку – це поєднання технології «Розвитку критичного мислення» з методами навчання математики, урок-інтерактивна подорож. Використання історичних довідок, географічних відомостей, застосування в завданнях методів проблемного та дослідницького характеру дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів у процесі навчання, вчить мислити критично, науково, творчо, всебічно, формує навички пошукової діяльності, виховує почуття задоволеності від навчальної роботи і стійкий інтерес до математики. Організація уроку створює сприятливу психологічну атмосферу – навчає співпраці та спрямовує дитину в русло самооцінювання.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Це вже другий Ваш урок, що я собі “закинула”. Використати можна абсолютно все! Спасибі, що ділитеся таким матеріалом. Цікаво, насичено і водночас виважено, без зайвого перевантаження матеріалом. “Прив’язка” до постатей відомих математиків – чудово для загального розвитку учнів!

  2. Систематизуючи знання з теми, учитель інтегрує різні види інноваційного навчання. Цей урок математики всебічно розвиває дітей. Сподобалася мотиваційна готовність учнів до навчання. Дякую.

  3. Інтегроване навчання підвищує якість знань, розвиває інтерес учнів до предмету, розширює кругозір. А подорож дітей завжди захоплює і вони, “подорожуючи”, без примусу, цікаво здобувають нові знання. Вміло побудований урок. Дякую!

  4. На уроці вчитель формує пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики, розкриває красу математичних понять, розвиває логічне мислення, вміння знаходити раціональне розв’язання завдань, створює атмосферу взаємоповаги и взаємодовіри між учнями та вчителем.