mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я у 7 класі з теми “Особливості збереження здоров’я функціонування шкіри у підлітковому віці з урахуванням типу шкіри. Догляд за шкірою”

Сформувати та розширити знання про будову шкіри, її типи, причини косметичних проблем, в підлітковому віці; навчитись розрізняти типи шкіри та доглядати за нею; розвивати здоров’язберігаючі звички, пам’ять, увагу, логічне мислення; виховувати правила здорового способу життя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Шановна колего, Ваш урок заслуговує на увагу. Тема актуальнна, але чому не вичитали матеріал? Можна використати багато крилатих слів українських літераторів, філософів до теми уроку.

  2. Подобається початок уроку, повторення правил поведінки. Епіграф , перегляд відеоролика створює потрібну мотивацію. В презентації надано кросворд, було б цікаво переглянути . Гадаю, на уроці всі здобули здоров*язбережувальні навички .

  3. Шановна колего, Ваш урок заслуговує на увагу. Тема актуальнна, але чому не вичитали матеріал? Можна використати багато крилатих слів українських літераторів, філософів до теми уроку.