super@urok-ua.com

Батьківські збори на тему: “Агресія та шляхи її подолання у підлітковому віці”

Автор матеріалу: Батьківські збори на тему: “Агресія та шляхи її подолання у підлітковому віці”

Батьківські збори на тему: “Агресія та шляхи її подолання у підлітковому віці”
Мета: сформувати знання батьків про проблему агресивності підлітків, сформувати вміння і навички допомогти своїм дітям впоратися з агресивним станом, навчити боротися зі своїм гнівом.
Завдання: визначити причини переважання негативних чи позитивних емоцій в учнів, зокрема агресивної поведінки школярів, визначити причини появи агресії і дати рекомендації батькам.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оксана Василівна зачіпає актуальну тему підліткового віку. Важливо навчати батьків , яким чином можна попередити агресію. У публікації присутні вправи , які допоможуть зняти напругу та навчитися керувати емоціями. Дякую.

  2. Тема Вашої зустрічі з батьками надзвичайно серйозна і складна. Ви сприяєте підвищенню рівня розуміння того, що проблему можна подолати, уберегти дитину від біди. Тому батьки повинні виховувати спершу себе!

  3. Шановна Оксана Василівна, беру до свого сундука ( раніше називала скринькою) вашу розробку для батьківських зборів. Все побудовано логічно: і ігри, і вправи, поради псиголога, притчі. Думаю, що багато батьків буде приділяти вихованню своїх діточок, “здирання” так бі мовити агресивної поведінки з них. Наснаги вам у роботі.