Презентації з основ здоров’я. Тема “Людина та її здоров’я”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентації з основ здоров’я. Тема “Людина та її здоров’я”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Паланська ЗОШІ-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Створені презентації до уроків «Основи здоров’я» по темі «Людина та її здоров’я», допоможуть вчителю сформувати у молодших школярів здоров’язбережувальні компетенції. Дані презентації допоможуть формувати уявлення в учнів про здоров’я, безпеку і розвиток людини та її взаємозв’язок із способом життя і навколишнім середовищем.
Вони містять багатий ілюстративний матеріал, прислів’я та приказки про здоров’я, фізкультхвилинки, гімнастики для очей, пальчикові гімнастики, загадки, цікаві відомості, тести та ін.
Сподіваюся, вчителі творчо підійдуть до засто¬сування у своїй роботі запропонованого цифрового ресурсу, який допоможе зацікавити дітей та організувати роботу на уроці «Основи здоров’я», а саме акцентувати увагу учнів на шляхах і засобах збереження та поліпшення здоров’я, сприяти усвідомленню їхнього призначення і місця у світі, усвідомити зміст понять “здоров’я”, “здоровий спосіб життя” та їх складових тощо.

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Подані матеріали презентацій з основ здоров’я допоможуть вчителям у роботі з учнями початкових класів провести нестандартний урок, а також можуть служити основою для проведення виховних заходів, годин спілкування. Дякую.

  2. Представлені презентації до уроків демонструють як учитель вдало застосовує на практиці здоров’язберігаючі технології навчання. Матеріал є пізнавальним,корисним, цікавим. Крім того, діти ще й розвивають зорову пам’ять. Дякую.

  3. Дякую за цікавий і дуже корисний матеріал!!Презентація створена творчо і з натхненням.Рекомендую всім

  4. Гадаю Вашим дітям було надзвичайно цікаво на уроці. Та ще б пак з такими пізнавальними презентаціями. Ви – молодець, дуже творчо підійшли до теми уроку , розкривши усі її аспеки. Дякую за розробку та бажаю Вам успіхів.

  5. Ваші презентації є дуже корисними, цікавими та пізнавальними! Ви підібрали дуже гарний ілюстративний матеріал та актуальну текстову інформацію. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!