mail@urok-ua.com

Презентації з основ здоров’я. Тема “Людина та її здоров’я”

Створені презентації до уроків «Основи здоров’я» по темі «Людина та її здоров’я», допоможуть вчителю сформувати у молодших школярів здоров’язбережувальні компетенції. Дані презентації допоможуть формувати уявлення в учнів про здоров’я, безпеку і розвиток людини та її взаємозв’язок із способом життя і навколишнім середовищем.
Вони містять багатий ілюстративний матеріал, прислів’я та приказки про здоров’я, фізкультхвилинки, гімнастики для очей, пальчикові гімнастики, загадки, цікаві відомості, тести та ін.
Сподіваюся, вчителі творчо підійдуть до засто¬сування у своїй роботі запропонованого цифрового ресурсу, який допоможе зацікавити дітей та організувати роботу на уроці «Основи здоров’я», а саме акцентувати увагу учнів на шляхах і засобах збереження та поліпшення здоров’я, сприяти усвідомленню їхнього призначення і місця у світі, усвідомити зміст понять “здоров’я”, “здоровий спосіб життя” та їх складових тощо.

Презентація №1

Презентація №2

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
797

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дякую за цікавий і дуже корисний матеріал!!Презентація створена творчо і з натхненням.Рекомендую всім

  2. Гадаю Вашим дітям було надзвичайно цікаво на уроці. Та ще б пак з такими пізнавальними презентаціями. Ви – молодець, дуже творчо підійшли до теми уроку , розкривши усі її аспеки. Дякую за розробку та бажаю Вам успіхів.

  3. Ваші презентації є дуже корисними, цікавими та пізнавальними! Ви підібрали дуже гарний ілюстративний матеріал та актуальну текстову інформацію. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!