super@urok-ua.com

Урок “Конфлікти і стреси та їх вплив на здоров’я”

Автор матеріалу: Урок “Конфлікти і стреси та їх вплив на здоров’я”

Узагальнюючий урок з розділу «Психічна і духовна складові здоров’я» був проведений з учнями 7-х класів у формі QR- квесту. Перед проведенням квесту учні поділилися на групи. В кожній групі були мобільні телефони з камерою та програмою для сканування QR- коду. По кількості груп розроблені чотири маршрутних листи. Учням потрібно розгадати місце розташування QR- кодів, отсканувати, прочитати, записати відповіді в маршрутний лист . Така форма роботи розвиває логіку, увагу і дає можливість використовувати сучасні інструменти для навчання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Використання на занятті сучасних інформаційних технологій тільки підвищить інтерес до предмету, викличе повагу до вчителя , який ними володіє. Дуже сподобалась сучасна форма проведення занять. Здоров’я та творчих успіхів!

 2. ПРАЗДНИЧНЫЕ СКИДКИ НА НОВЫЙ ГОД !!!
  Инновационная маска для подтяжки лица по АКЦИИ 50%

  Маска-пленка с лифтинг-эффектом Cledbel 24K Gold – это эффективное уходовое средство, которое должно быть в косметичке каждой девушки !
  1.ВЫ НАВСЕГДА ЗАБУДЕТЕ о свисание кожи
  подбородка
  2.Использовать продукт можно для улучшения состояния как зрелой, так и молодой кожи
  3.Маска эффективно борется с преждевременным старением, помогает предотвратить морщинки или разгладить уже имеющиеся

  УСПЕЙТЕ ЗАКАЗАТЬ СО СКИДКОЙ 50% на Офицальном сайте!!!
  * ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИЕ НА РУКИ *

 3. Використання QR-кодів – тренд сучасної освіти. Це сучасні технології, які є змістовним доповненням уроку. Тому залучення технологій з використанням мобільного телефону на уроках додатково заохотить школярів до вивчення Вашого предмету! Дякую!

 4. Учитель запропонувала цікаву форму узагальнюючого уроку. Використані сучасні методи навчання сприяють активізації пізнавальної діяльності.
  Мобільні телефони учням стали у нагоді. Маршрутні листи виконували роль органайзерів. Дуже сподобалося заняття. Дякую.

 5. Урок “Конфлікти і стреси та їх вплив на здоров’я” Людмили Михайлівни учні 7-их класів,думаю, сприймуть із великим захопленням.Мобільні телефони,маршрутні листи та QR-коди, QR -доміно, різні завдання – все сподобається дітям.А також навчаться знижувати стресові ситуації.Дякую