mail@urok-ua.com

Урок “Конфлікти і стреси та їх вплив на здоров’я”

Узагальнюючий урок з розділу «Психічна і духовна складові здоров’я» був проведений з учнями 7-х класів у формі QR- квесту. Перед проведенням квесту учні поділилися на групи. В кожній групі були мобільні телефони з камерою та програмою для сканування QR- коду. По кількості груп розроблені чотири маршрутних листи. Учням потрібно розгадати місце розташування QR- кодів, отсканувати, прочитати, записати відповіді в маршрутний лист . Така форма роботи розвиває логіку, увагу і дає можливість використовувати сучасні інструменти для навчання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
65

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Використання QR-кодів – тренд сучасної освіти. Це сучасні технології, які є змістовним доповненням уроку. Тому залучення технологій з використанням мобільного телефону на уроках додатково заохотить школярів до вивчення Вашого предмету! Дякую!

  2. Учитель запропонувала цікаву форму узагальнюючого уроку. Використані сучасні методи навчання сприяють активізації пізнавальної діяльності.
    Мобільні телефони учням стали у нагоді. Маршрутні листи виконували роль органайзерів. Дуже сподобалося заняття. Дякую.

  3. Урок “Конфлікти і стреси та їх вплив на здоров’я” Людмили Михайлівни учні 7-их класів,думаю, сприймуть із великим захопленням.Мобільні телефони,маршрутні листи та QR-коди, QR -доміно, різні завдання – все сподобається дітям.А також навчаться знижувати стресові ситуації.Дякую