ВОРКШОП «STАND UP ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я»

Автор публікації
Автор матеріалу: ВОРКШОП «STАND UP ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я»
Посада: вчитель історії
Місце роботи: Вилянська ЗОШ І – ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Воркшоп – це навчальний процес, у якому кожен бере активну участь, багато дізнається від інших. Це тренінг, результати якого залежать насамперед від внеску учасників. І, нарешті, це можливість відкрити для себе, що знаєш і вмієш більше, ніж думав досі, і навчитися чомусь новому. Провідна мета: вдосконалення лідерських здібностей, обмін досвідом роботи.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікаве заняття. Активний розвиваючий метод взаємодії допомагає не лише опанувати певний об’єм знань, але й згуртувати колектив, навчити взаємодіяти,що вкрай сьогодні необхідно всім. Учитель поділилася досвідом роботи. Дякую.

  2. Так, воркшоп є активним розвиваючим методом групової роботи. Він допомагає стати всім учасникам після його закінчення більш компетентними, ніж на початку. Вчіться новому, це у Вас гарно виходить.

  3. Воркшоп,який представила у своїй роботі Наталія Володимирівна можна використовувати вчителям будь-якого предмету. Різноманітність представлених вправ дає можливість власного вибору та оцінки обраного прийому.Добре,що вчителька і наводить сервіси,якими можна користуватися.Дякую