Сценарій виховного заходу до Дня Землі: “Земля – наш дім.”

 Сценарій виховного заходу до Дня Землі: “Земля – наш дім.”
Сценарій виховного заходу до Дня Землі, що відзначається 22 квітня. Може бути використаний для проведення під час місячника чи тижня екології та біології. В сценарії розкриті історія цього дня, його символіка, особливості нашої планети, екологічні проблеми та можливий внесок кожного в справу охорони природи.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Засимович Надія Станіславівна
  • : вчитель біології
  • : Чернівецький багатопрофільний ліцей №4
  • Сценарій до Дня Землі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Прочитала Ваш сценарій, дуже сподобався, відразу можна побачити, що підійшли з душею, і вклали усі сили. У сценарії учитель використовує художнє слово. Багато що взяла для себе. Бажаю вам творчих успіхів і натхнення!

  2. Мене зацікавив Ваш сценарій, оскільки я теж працюю над проблемною темою з екології. Дуже сподобалося використання фактів про планету і гра “Подарунок Землі”.Хотілося б ознайомитися з розробкою виступу агітбригади. Дякую.

  3. Екологічне виховання в наш час не менш важливе, ніж національно-патріотичне. А якщо вчителю вдається поєднати це в єдиному заході – це дійсно перемога. Автор досягла поставленої мети, захід буде цікавим як учням середньої школи,так і початківцям. Дякую!

  4. Проведення даних заходів є одним з перших в низці занять, присвячених захисту навколишнього середовища.Поєднувалися словесні, наочні і практичні способи діяльності. Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, а з метою розвитку комунікативної компетентності учнів була використана групова робота. Трішки не зрозуміло чи відео йшло на протязі всього заняття ,якщо ні то краще доповнити захід презентацією.

  5. Дивовижний, інформаційно багатий, органічно наповнений виховний захід. Різні види діяльності змінюють одна одну, тому присутнім цікаво спостерігати за дійством. Є відеоматеріали, пісні, танець, гра “Подарунок Землі”. Високий виховний характер несе захід. Єдине не зрозуміло, в кінці зазначено про виступ екологічної агітбригати, але тексту до нього не має!?

  6. Тема заходу є актуальною, потрібною. Вчитель через віршований, музичний матеріал, прозу наголошує на головну проблему людства. Найбільше вразила гра “Подарунок Землі”, вона є надзвичайно корисною, цікавою, несе позитивний заряд та здійснює виховну мету.