mail@urok-ua.com

Земля – наш спільний дім

Мета заходу: ознайомити дітей з проблемами людства XXI сторіччя; допомогти усвідомити, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети, нашої Землі;розвивати вміння вболівати за навколишній світ;виховувати в учнів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, виховувати любов та повагу до природи, шанобливе ставлення до планети Земля.

 

 • : Фірман Богдана Миронівна
 • : Вчитель біології
 • : Тернопільська ЗОШ №18
 • - Земля – наш спільний дім
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
262

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Нажаль проблема екології наразі дуже гостро стоїть і саме від нас вчителів,учні повинні черпати знання про те ,як поводиться з навколишнім середовищем,щоб залишити його в гарному стані.Дякую за цікавий матеріал.

 2. В роботі доречними є наведені факти, загадки, віршовані рядки, що в цілому допоможе учням усвідомити мету виховного заходу. Влучний наказ нащадкам стане поштовхом до здійснення гарних справ, які збережуть екологію у гарному стані. Дякую!

 3. Вчитель узагальнила та розширила знання учнів про стан природи нашої планети; розкрила деякі екологічні проблеми.Сформулювала уявлення про Землю як спільний дім для всього живого.Показала важливість та напрямки міжнародної співпраці щодо охорони навколишнього середовища.