super@urok-ua.com

Земля – наш спільний дім

Автор матеріалу: Земля – наш спільний дім

Мета заходу: ознайомити дітей з проблемами людства XXI сторіччя; допомогти усвідомити, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети, нашої Землі;розвивати вміння вболівати за навколишній світ;виховувати в учнів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, виховувати любов та повагу до природи, шанобливе ставлення до планети Земля.

Вікно перегляду документа

 

  • : Фірман Богдана Миронівна
  • : Вчитель біології
  • : Тернопільська ЗОШ №18
  • - Земля – наш спільний дім
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Нажаль проблема екології наразі дуже гостро стоїть і саме від нас вчителів,учні повинні черпати знання про те ,як поводиться з навколишнім середовищем,щоб залишити його в гарному стані.Дякую за цікавий матеріал.

  2. В роботі доречними є наведені факти, загадки, віршовані рядки, що в цілому допоможе учням усвідомити мету виховного заходу. Влучний наказ нащадкам стане поштовхом до здійснення гарних справ, які збережуть екологію у гарному стані. Дякую!

  3. Вчитель узагальнила та розширила знання учнів про стан природи нашої планети; розкрила деякі екологічні проблеми.Сформулювала уявлення про Землю як спільний дім для всього живого.Показала важливість та напрямки міжнародної співпраці щодо охорони навколишнього середовища.