mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу для учнів початкових класів. Доля планети в наших руках

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалась гра із залом “Як зберегти природу?”, флешмоб, танець “Зумба”, під час якого імітують рухи тварин.Взагалі, захід ретельно продуманий, гарний, пізнавальний, виховує любов до природи, її збереження.

  2. Наталіє Анатоліївно! Хороша та продумана робота, яка може стати в нагоді вчителям. Я цікавлюся питаннями екологічної просвіти, тому завжди звертаю увагу на розробки, які формують у дітей ЕКО-мислення. Ваш сценарій саме такий. Ви методично правильно підібрали дидактичний матеріал, логічно виставили етапи свята, продумали використання ІКТ, доцільно застосували музичний супровід. Найголовніше те, що ви допомогли дітям усвідомити, що саме від них залежить, яким буде завтрашній день планети. Дякую і бажаю успіхів!

  3. Виховна година сподобалася. Тема дуже актуальна. Вчителька дібрала цікаві вірші, пісні, повідомлення про міжнародні заходи щодо охорони навколишнього середовища. Виховувала любов до Землі та сприяла дбайливому ставленню до рідного краю. Варто було б додати більше інтерактивних вправ, типу “Асоціативний кущ” та практичних завдань: створи малюнок чи склади памятку.