Тренінг “Що можу Я, що можем Ми…”

Автор публікації
Автор матеріалу: Тренінг “Що можу Я, що можем Ми…”
Посада: вчитель біології та хімії
Місце роботи: Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тренінг містить цікаві завдання, які сприяють формуванню відповідального і дбайливого ставлення до природи. Формують розуміння нерозривного зв’язку людини з природою, залежності добробуту людей від раціонального природокористування. Тут у доступній формі розкриваються сучасні проблеми екології. Під час тренінгу учні розвивають творчу та ділову активність, готовність до екологічної діяльності. Даний тренінг направлений на розвиток не лише екологічних знань, але й на розвиток умінь і навичок, а також застосування їх на практиці. Хоча він розроблений для учнів старших класів його можна з впевненістю використовувати для проведення з вчителями та батьками учнів на батьківських зборах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Анотація до матеріалу відповідає дійсності. Тренінг вартий уваги колег. Його можна використати як з учнями, так і з вчителями. Знаю методику викладання Тетяни Григорівни, вона завжди проводить заплановану роботу з учнями на високому рівні, їй вдається активізувати роботу класу, досягнути поставленої мети. Захоплюють активна позиція вчителя, майстерність у викладанні та творчий підхід до справи. Дякую за корисну публікацію! Впевнена, що чимало колег нею зацікавляться.

  2. Мою увагу також привертають тренінги. Адже вони мають значну результативність у порівнянні із звичайним уроком. Тренінгові технології є результативними, цікавими, емоційно насичені, дозволяють доторкнутися до природи і розумом, і серцем. А це-головне!