super@urok-ua.com

Методична розробка. Дидактичні ігри з української мови

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка. Дидактичні ігри з української мови
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Червоноградська НВК "СШ-колегіум"№3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ є методичною розробкою на тему використання дидактичних ігор на уроках української мови, підготованою вчителем початкових класів Підлипною Л.С. Він описує дидактичні ігри як ефективний метод навчання та розвитку учнів, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Ці ігри розвивають пізнавальну активність дитини, її інтелект та самостійність. Розглянуті ігри включають:

  1. Підбір слова
  2. Хто у кого
  3. Математичний потяг
  4. Розгадай ребус
  5. Скажи навпаки

та інші, що включають розвиток різних навичок: дрібну моторику, сенсорні здібності, емоційний розвиток тощо. Ці ігри можна використати для поліпшення знань учнів по українській мові, зокрема, букв, частин мови, конструкції слів і речень.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дидактичні ігри з української мови пробуджують у дітей інтерес до вивчення даного предмету. розвивають мислення, мовні навички. “Смачні слова “, “Художник”, “Не помились” та інші створюють сприятливі умови для якісного засвоєння мовного матеріалу.

  2. Ігрові вправи є найулюбленішими для учнів початкової школи. Весь клас активізується, коли чує, що прийшов час пограти. Методичний посібник Лідії Степанівни нараховує багато різноманітних ігор. Найвдалішими, на мою думку, є “Підкажи слівце”, “Допоможи олівцю”, “Буквоград”.