super@urok-ua.com

Батьківські збори. Пам’ять дитини.

Автор публікації
Автор матеріалу: Батьківські збори. Пам’ять дитини.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує проведення батьківських зборів на тему “Розвиток пам’яті дітей — важлива умова повноцінного навчання”. Мета зборів — ознайомити батьків з прийомами покращення пам’яті та розвитком уваги дітей. Наголошено на важливості гри у розвитку зорової, слухової та словесно-образної пам’яті.

  • На зборах були представлені практичні вправи, такі як “Мозковий штурм”, “Ейдетика”, “Мнемотехніка”, а також обговорено метод Цицерона для запам’ятовування.
  • Практичні заняття допомагають батькам зрозуміти як працює пам’ять у дітей, який тип пам’яті переважає у їхніх дітей, та як вони можуть підтримувати та розвивати ці навички вдома.

Заключна частина зборів присвячена тесту на кмітливість, обговоренню важливості уваги та вправі “Портрет дитини”, яка допомагає батькам краще зрозуміти свою дитину.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тема батьківських зборів дуже важлива. Учитель поєднує теоретичний матеріал з практичними вправами, що сприяє підвищенню ефективності тренінгового заняття. Такий батьківський всеобуч дуже потрібний. Дякую.

  2. Добре, що ви проводите не лише традиційні батьківські збори, а й такі, які направлені на розвиток учнів. За допомогою спільної роботи з батьками, співпраці з ними – можливо досягти вершини. Зацікавили практичні вправи: “Ейдетика”, “Мнемотехніка”. Дякую!

  3. Успіх таких батьківських зборів забезпечує тренінгова система проведення, влучні вислови, тестування.Будується робота на принципах пошукової активності, діалогічної взаємодії, самодіагностики. Дійсно, навчання можна зробити легким, якщо навчити дитину уявляти.