Батьківські збори. Пам’ять дитини.

Зустрічі з батьками варто проводити в нестандартних формах. Пропоную вам матеріал до батьківських зборів у формі тренінгового заняття. Користуйтесь, колеги.

Вікно перегляду документа

  • : Бондар Тетяна Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області
  • -Батьківські збори. Пам'ять дитини.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тема батьківських зборів дуже важлива. Учитель поєднує теоретичний матеріал з практичними вправами, що сприяє підвищенню ефективності тренінгового заняття. Такий батьківський всеобуч дуже потрібний. Дякую.

  2. Добре, що ви проводите не лише традиційні батьківські збори, а й такі, які направлені на розвиток учнів. За допомогою спільної роботи з батьками, співпраці з ними – можливо досягти вершини. Зацікавили практичні вправи: “Ейдетика”, “Мнемотехніка”. Дякую!

  3. Успіх таких батьківських зборів забезпечує тренінгова система проведення, влучні вислови, тестування.Будується робота на принципах пошукової активності, діалогічної взаємодії, самодіагностики. Дійсно, навчання можна зробити легким, якщо навчити дитину уявляти.