mail@urok-ua.com

Батьківські збори. Пам’ять дитини.

Зустрічі з батьками варто проводити в нестандартних формах. Пропоную вам матеріал до батьківських зборів у формі тренінгового заняття. Користуйтесь, колеги.

 • : Бондар Тетяна Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області
 • -Батьківські збори. Пам'ять дитини.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
179

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Тема батьківських зборів дуже важлива. Учитель поєднує теоретичний матеріал з практичними вправами, що сприяє підвищенню ефективності тренінгового заняття. Такий батьківський всеобуч дуже потрібний. Дякую.

 2. Добре, що ви проводите не лише традиційні батьківські збори, а й такі, які направлені на розвиток учнів. За допомогою спільної роботи з батьками, співпраці з ними – можливо досягти вершини. Зацікавили практичні вправи: “Ейдетика”, “Мнемотехніка”. Дякую!

 3. Успіх таких батьківських зборів забезпечує тренінгова система проведення, влучні вислови, тестування.Будується робота на принципах пошукової активності, діалогічної взаємодії, самодіагностики. Дійсно, навчання можна зробити легким, якщо навчити дитину уявляти.