mail@urok-ua.com

Година спілкування з елементами тренінгу “Я і колектив” 5 клас + презентація

Дане заняття допоможе усвідомити цінність особистості, важливість колективу в житті людини; розвинути життєві навички толерантності; сприятиме більш швидкому встановленню товариських відносин між підлітками.

 • : Кавас Леся Володимирівна
 • : Соціальний педагог
 • : ЗОШ І-ІІІ ст. с. Любохини
 • Я і колектив
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1501

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Таке тренінгове заняття об*єднує учнів, навчає працювати в колективі , проявляти повагу та розуміння один до одного. Формування толерантності – це запорука гарного суспільства. Дякую за цікаву публікацію!

 2. Сподобалась презентація до години спілкування – естетична, яскрава та цікава . Дана розробка буде корисна не тільки соціальному педагогу, також вона стане у пригоді класному керівнику. Саме у 5 класі основним завдання класного керівника є формування колективу.

 3. Добре було ,що були повторенні правила робот и в группах.Сподобалась вправа “Самотній білий”,притча про цвяхи.
  Година спілкування в цілому змістовна, цікава і організована.
  На мою думку проведений захід позитивно вплинув на колектив дітей. Проведений захід сприяв згуртуванню колективу учнів, розвитку колективізму.

 4. Перехід із початкової школи до основної пов’язаний із внесенням змін у динамічні стереотипи спілкування, діяльності, а також зі збереженням окремих компонентів попереднього соціального досвіду. Адаптація дитини до навчання в середній школі відбувається не одразу. Це досить тривалий процес, пов’язаний зі значним навантаженням на всі системи організму.
  Велику роль в процесі адаптації відіграє класний керівник 5 класу, проводячи з дітьми бесіди, години спілкування, різні заходи. Одним із таких занять є представлена нам година спілкування-тренінг, проведений Лесею Володимирівною. Впевнена, що вчителька мети заняття повністю досягла. Дуже хороша розробка. Спасибі!