super@urok-ua.com

Інтегрований урок фізики та математика. Застосування похідної до розв’язування фізичних задач

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок фізики та математика. Застосування похідної до розв’язування фізичних задач
Посада: вчитель фізики, математики та інформатики
Місце роботи: Шоломківська ЗОШ І – ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Похідна. Застосування похідної при розв’язуванні фізичних задач

Мета: систематизація знань учнів про похідні, формування навичок їх застосування для розв’язання фізичних задач.

Хід уроку:

  1. Вступне слово вчителя: Історія відкриття похідної Ньютоном і Лейбніцем та їхній внесок у диференціальне числення.
  2. Практичні завдання: знахідка похідної функцій та побудова графіків.
  3. Застосування у фізиці: обчислення швидкості, прискорення, залежностей у гармонічних коливаннях.
  4. Групові завдання: коливальний рух, обертання в магнітному полі.

Історична довідка:

  • Ісаак Ньютон: біографія, навчання, наукові досягнення.

Домашнє завдання: повторити вивчений матеріал, підготуватись до самостійної роботи.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Не знаю, чи є якийсь глузд в проведенні цього уроку, але автор має право вирішити так. В нас зараз катастрофічна невідповіднст у часі між програмами з фізики та математики. Може є раціональним провести таке заняття при підготовці до ЗНО?