mail@urok-ua.com

Конспект батьківських зборів “Сім’я – простір без насилля”

На сьогодні проблема агресії є досить актуальною в силу її розповсюдженості. Тривогу викликає те, що різні форми насилля, як безпосереднього (бійки, фізичне насилля), так і непрямого (образи, насмішки, у тому числі й нецензурні), сприймаються українськими підлітками як цілком допустимі. І особливо тривожним симптомом є зростання числа неповнолітніх з девіантною поведінкою, що виявляються в асоціальних діях (алкоголізм, наркоманія, порушення громадського порядку, хуліганство, вандалізм тощо). В поданій статті проаналізовані причини і прояви насилля в родинах. Бо саме в сімейних конфліктах людини ранять один одного найболяче.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
142

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дану розробку я скоріше б назвала не конспектом, а лекцією для батьків на шкільних зборах. У лекції вміщена корисна інформація для батьків, але, як на мене, то не вистачає чогось, що зачепило б, чи засіло в пам`яті. Можливо, доповнити презентацією, відеофільмом чи практичним заняттям.

  2. Тема ” Насилля” у багатьох на устах, Алла Сергіївна проаналізувала проблеми і прояви насильства в різних родинах, чим покозала нам чого не слід робити аба не ранити дитину. Дякую, вам за матеріал.