mail@urok-ua.com

Конспект батьківських зборів “Сім’я – простір без насилля”

На сьогодні проблема агресії є досить актуальною в силу її розповсюдженості. Тривогу викликає те, що різні форми насилля, як безпосереднього (бійки, фізичне насилля), так і непрямого (образи, насмішки, у тому числі й нецензурні), сприймаються українськими підлітками як цілком допустимі. І особливо тривожним симптомом є зростання числа неповнолітніх з девіантною поведінкою, що виявляються в асоціальних діях (алкоголізм, наркоманія, порушення громадського порядку, хуліганство, вандалізм тощо). В поданій статті проаналізовані причини і прояви насилля в родинах. Бо саме в сімейних конфліктах людини ранять один одного найболяче.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дійсно, робота нагадує лекцію для батьків на шкільних зборах. Тема “Насилля”, на жаль, дуже поширена, тому потребує розгляду. До дітей не можна проявляти ні психологічного, ні фізичного насилля, адже це ламає їх духовно, руйнує в них особистість, і ніхто немає права здійснювати насилля, про що йде мова у розробці. Дякую!

  2. На сьогодні проблема насильства в сім’ї є досить актуальною в силу її розповсюдженості. В даній розробці проаналізовано різні форми насилля, є багато інформації для батьків,яка допоможе зрозуміти чого слід уникати в своїй поведінці. Ажде все починається з сім’ї. Дякую за цікавий матеріал.

  3. Дану розробку я скоріше б назвала не конспектом, а лекцією для батьків на шкільних зборах. У лекції вміщена корисна інформація для батьків, але, як на мене, то не вистачає чогось, що зачепило б, чи засіло в пам`яті. Можливо, доповнити презентацією, відеофільмом чи практичним заняттям.

  4. Тема ” Насилля” у багатьох на устах, Алла Сергіївна проаналізувала проблеми і прояви насильства в різних родинах, чим покозала нам чого не слід робити аба не ранити дитину. Дякую, вам за матеріал.