Конспект та презентація нетрадиційного уроку з математики 5 клас з теми Додавання та віднімання десяткових дробів

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект та презентація нетрадиційного уроку з математики 5 клас з теми Додавання та віднімання десяткових дробів
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Саме завдяки малюнку ми отримуємо можливість заглянути у внутрішній світ маленької людини, осягнути логіку дитячої творчості, бо малювати й думати для неї одне і те ж. В малюнках діти не зображають реальний світ, вони відтворюють свій особистий світ на папері. Характерною особливістю дитячих малюнків є лаконічність, зосередженість і концентрація думки. Використання нетрадиційних технік малювання дає можливість передавати малюкам свої власні думки і почуття, тобто вони сприяють розвитку їх емоційної сфери. Без розвитку почуттів, без розвитку уяви, без пристрасті до творчості людина не зможе сьогодні продвинутися в області самих вузьких і суто технічних знань. Творча уява сьогодні все більше ціниться у всіх галузях життя.

Конспект заняття

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Під час уроку діти в ігровій формі зможуть формувати вміння виконувати додавання і віднімання десяткових дробів. І все це під час уявної подорожі в морські глибини! Тож урок поєднує в собі відомості математичні та зоологічні. Дякую, це цікаво.