mail@urok-ua.com

Конспект уроку доброти з гуманного ставлення до тварин

Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до песиків та котиків? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? На всі ці питання можна відповісти на «уроці доброти». Дуже важливо виховати у дитини добре ставлення до навколишнього середовища, підтримувати її прагнення допомагати тим, хто цього потребує. У результаті це стане рушійною силою до появи гуманності і сформує активну життєву позицію в майбутньому.

Благодійний Фонд «Щаслива лапа» створив проект «Біоетика», який допомагає у формуванні в молодого покоління відповідального ставлення до тварин. Фондом проводяться інтерактивні заняття у школах та дитячих пізнавально-розважальних центрах. Під час «уроків доброти» діти дізнаються про історію появи собачок та котиків, їх особливості та характер, правила догляду за ними та про особливості спілкування з безпритульними тваринами.

Даний урок дає можливість дітям послухали цікаву історія пригод, що трапилася з одним песиком на ім’я Бобік, обговорити ситуації поведінки під час зустрічі з безпритульними тваринами, правила догляду за домашніми тваринами.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
46

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Хороший конспект. Різні види й методи роботи. Безцінні поради, як поводитися із бездомними тваринами. Безліч креативних рішень педагога. Майстерно спланована робота. А от любов до братів наших менших “прищеплюємо”. І зверніть увагу на граматичну узгодженість при поєднанні слів у російськомовному тексті!

    1. Спасибо большое за приятные слова. А ведь за основу взят конспект именно на украинском языке, но так как русская школа и русскоязычный класс, то пришлось переводить и адаптировать. Хоча і на державній мові дуже любимо проводити виховні заходи.