mail@urok-ua.com

Конспект уроку доброти з гуманного ставлення до тварин

Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до песиків та котиків? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? На всі ці питання можна відповісти на «уроці доброти». Дуже важливо виховати у дитини добре ставлення до навколишнього середовища, підтримувати її прагнення допомагати тим, хто цього потребує. У результаті це стане рушійною силою до появи гуманності і сформує активну життєву позицію в майбутньому.

Благодійний Фонд «Щаслива лапа» створив проект «Біоетика», який допомагає у формуванні в молодого покоління відповідального ставлення до тварин. Фондом проводяться інтерактивні заняття у школах та дитячих пізнавально-розважальних центрах. Під час «уроків доброти» діти дізнаються про історію появи собачок та котиків, їх особливості та характер, правила догляду за ними та про особливості спілкування з безпритульними тваринами.

Даний урок дає можливість дітям послухали цікаву історія пригод, що трапилася з одним песиком на ім’я Бобік, обговорити ситуації поведінки під час зустрічі з безпритульними тваринами, правила догляду за домашніми тваринами.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Не можуть залишити поза увагою реальні історії про вчинки тварин. Тварини також потребують нашої уваги та турботи, саме цього навчає захід. Думаю, що всі учні були задоволені тим, як склалася подальша доля Бобіка. Гарні приклади для школярів.

  2. Хороший конспект. Різні види й методи роботи. Безцінні поради, як поводитися із бездомними тваринами. Безліч креативних рішень педагога. Майстерно спланована робота. А от любов до братів наших менших “прищеплюємо”. І зверніть увагу на граматичну узгодженість при поєднанні слів у російськомовному тексті!

    1. Спасибо большое за приятные слова. А ведь за основу взят конспект именно на украинском языке, но так как русская школа и русскоязычный класс, то пришлось переводить и адаптировать. Хоча і на державній мові дуже любимо проводити виховні заходи.