mail@urok-ua.com

Конспект уроку з історії України для 5-го класу на тему: “Храми та ікони”

Урок дає можливість розвивати уяву учнів, уміння виділяти головне в тексті та аргументовано висловлювати власну думку, виховувати розуміння важливості збереження та примноження історичних пам’яток, пошану до історичного минулого рідного краю.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
224

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Урок про храми та ікони має бути духовним, не схожим на інші. І вам це вдалося зробити. Прочитала конспект і отримала справжнє задоволення від роботи. “Чиста дошка” зацікавила.

  2. Розробка звичайного навчального уроку. Немає суперновітніх технологій, але є взаємодія і діалог учителя і учнів. Навіть подаючи новий матеріал, вчитель активізує увагу дітей проблемними запитаннями. Тому урок буде денамічним і жвавим.

  3. Доцільність різноманітних методів навчання, які використано на уроці ( методи ” Чиста дошка”, “Мікрофон”, “Три речення”) посилюють зацікавлення школярів темою. Учитель значну увагу приділяє словниковій роботі. Добре, що домашнє завдання творчого характеру. Дякую.

  4. Урок охоплює духовно-моральну сферу життя дитини, присутнє колективне обговорення питань, Сподобався метод “Три речення”, “Чиста дошка” та інші інтерактивні вправи, доречним є творче завдання.