mail@urok-ua.com

Конспект уроку з історії України для 5-го класу на тему: “Храми та ікони”

Урок дає можливість розвивати уяву учнів, уміння виділяти головне в тексті та аргументовано висловлювати власну думку, виховувати розуміння важливості збереження та примноження історичних пам’яток, пошану до історичного минулого рідного краю.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок про храми та ікони має бути духовним, не схожим на інші. І вам це вдалося зробити. Прочитала конспект і отримала справжнє задоволення від роботи. “Чиста дошка” зацікавила.

  2. Розробка звичайного навчального уроку. Немає суперновітніх технологій, але є взаємодія і діалог учителя і учнів. Навіть подаючи новий матеріал, вчитель активізує увагу дітей проблемними запитаннями. Тому урок буде денамічним і жвавим.

  3. Доцільність різноманітних методів навчання, які використано на уроці ( методи ” Чиста дошка”, “Мікрофон”, “Три речення”) посилюють зацікавлення школярів темою. Учитель значну увагу приділяє словниковій роботі. Добре, що домашнє завдання творчого характеру. Дякую.

  4. Урок охоплює духовно-моральну сферу життя дитини, присутнє колективне обговорення питань, Сподобався метод “Три речення”, “Чиста дошка” та інші інтерактивні вправи, доречним є творче завдання.