Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення—значущі частини слова. Спільнокореневі слова. (Урок української мови у 5 класі)

Автор публікації
Автор матеріалу: Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення—значущі частини слова. Спільнокореневі слова. (Урок української мови...
Посада: вчитель української мови і літератури
Місце роботи: Лиманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради Миколаївської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення—значущі частини слова. Спільнокореневі слова.
(Урок української мови у 5 класі).
Мета уроку: формувати в учнів поняття про спільнокореневі слова на основі споріднених слів, про спільну частину споріднених слів –корінь. Вчити дітей виділяти основу слова і закінчення. Розвивати увагу до лексичного значення слів. Збагачувати словниковий запас учнів. Виховувати любов і живий інтерес до рідної мови, повагу і шану до історії своєї держави, бережне ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Зміст мовної змістової лінії передається традиційно. На уроці реалізуються внутрішньопредметні зв’язки ( лексика,граматика, розвиток зв’язного мовлення), які зумовлюють збагачення словникового запасу п’ятикласників. Задля досягнення визначеної мети здійснюється принцип гуманізації навчання ( прослідковується співробітництво вчителя й учнів). Дякую.