Позакласне заняття для учнів 5 класу “Наповнимо музикою серця”

Позакласне заняття для учнів 5 класу “Наповнимо музикою серця”
Якось, під час підготовки до Всесвітнього дня музики, я зрозуміла, що матеріалів з цього питання не так вже й багато. А як саме це подати дітям? Думаю, моя розробка стане в пригоді не тільки початківцям, але й досвідченим вчителям. Бажаю всім успіху в роботі і талановитих учнів

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

 • : Овсяннікова Тетяна Михайлівна
 • : вчитель музики
 • : М-Погорілівська ЗОШ І -ІІІ ступенів
 • Позакласний захід з музики 5 кл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Музика відволікає нас від звичайної буденності, повсякденної суєти, навчає нас відчувати красу. Гарний захід, тому що музика – це справжнє мистецтво і праця композиторів, виконавців пісень є багатогранною. Дякую!

 2. Погоджуюсь із попереднім коментарем. Музика не лише єднає серця, а й збагачує. Сподобалась легенда про пісню, різні форми роботи. Завдяки такому заходу вчитель зможе виховувати інтерес та любов до музики в учнів. Дякую!

 3. Прекрасний виховний захід. Дійсно, таких заходів дуже мало. Тому 1 жовтня, коли відзначається Всесвітній День Музики можно провести такий захід з учнями не тільки 5 класів, а й учнями різного віку. Адже музика єднає серця. Тетяна Михайлівна в своєму виховному заході використала не тільки пісні, а й вірші, загадки, легенду про пісню. Виховний захід заслуговує на увагу вчителів музичного мистецтва.
  Бажаю вчителю натхнення і гарних учнів!

 4. Через проведення таких заходів відбувається виховання інтересу і любові до музичного мистецтва, художнього смаку, вміння вести себе у вільному спілкуванні. Сподобалась легенда

 5. Вчитель створила власний методичний доробок для розкриття перед учнями значення музики у життя. Гадаю, що школярів зацікавили музичні загадки, легенда про пісню, змістовна розповідь про світ музики. Обладнання дібране сучасне .