super@urok-ua.com

Презентація проекту на тему: “Сила тертя в природі та житті людини”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація проекту на тему: “Сила тертя в природі та житті людини”
Посада: вчитель фізики
Місце роботи: Наквашанська ЗОШ I-III ст

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Французький фізик Амонтон Гільйом, розмірковуючи про роль тертя, писав:
«усім нам траплялося виходити в ожеледицю; скільки зусиль потрібно, щоб утриматися від падіння, скільки смішних рухів доводиться робити, щоб устояти на ногах… уявімо, що тертя зникло зовсім. Тоді ніякі тіла, чи то завбільшки з кам’яну брилу, чи то малі, як піщинки, ніколи не втримаються одне на одному. Якби не було тертя, Земля являла б собою кулю без нерівностей, подібну до рідкої краплі.»

В даному проекті «Сила тертя в природі та житті людини» ми ще раз з’ясували, що таке сила тертя, яку природу вона має, які існують види тертя.
Провівши захід «Фізика навколо нас», вкотре переконалися в актуальності існування сили тертя в природі, техніці, а також у повсякденному житті людини.
Наочний приклад: проведення дослідів, розігрування сценки учнями 10 класу – «Сила тертя – користь чи шкода?»

На основі теоретичних знань про силу тертя, підтверджуючи практичними дослідами, учні дійшли висновку, що сила тертя може мати двояке значення в тому чи іншому випадку.

Тертя може бути як корисне, так і шкідливе, але без нього не може існувати наше життя.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Використання презентації на уроці фізики має підвищити інтерес учнів до предмету. До того ж мультимедійні презентації прискорюють швидкість отримання інформації. Але не слід забувати, що жодна презентація не замінить “живе” спілкування на уроці. Дякую.

  2. Дякую авторці за інформативну презентацію, яка стисло передає теретичні та практичні факти, якими повинні оволодіти на уроці учні. Нічого зайвого, науково , як опорні сигнали- все це , на мою думку, допоможе швидко запам’ятати дітям основні відомості про силу тертяю Дуже вдало використаний народознавчий матеріал