mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства на тему: “Значення води в природі та житті людини”

Даний урок формує уявлення про значення води в природі та житті людини; розвиває вміння аналізувати природні явища, робити висновки, розвивати причинно – наслідкові зв’язки в природі, виражати та відстоювати власну думку; виховувати бережливе ставлення до природи, бажання економно використовувати воду.

Конспект уроку з природознавства 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
2231

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Гарний урок, підібрані різні форми та методи роботи з учнями початкових класів. Прослідковуємо як органічно входить в урок казковий гість і кожен етап уроку необходиться без нього. Сподобався організаційний момент уроку та гра “Краплинка”.

  2. Дану публікацію можна використовувати з мінімальними затратами на адаптацію до свого дитячого колективу. Доречно використані форми роботи гарантують досягнення поставленої мети. Використані інтерактивні технологіі. Передбачено використання відео.

  3. Гарним налаштуванням на урок -подорож є віршоване привітання, яке зарядило усіх присутніх позитивним зарядом. Завдання цікаві, доступні , пізнавальні. Учитель застововує прийоми критичного мислення. Дякую.

  4. Чудовий конспект уроку! Насичений різними видами роботи. Спостерігається інтергація, робота в групах, парах. колективна. Тема уроку повністю розкрита. Мети уроку буде неодмінно досягнуто. Молодець!