mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 3 класу на тему “Перетворення води. Кругообіг води в природі”

Мета уроку: формувати уявлення про умови перетворення води з одного стану в інший, про властивості снігу і льоду, про кругообіг води в природі, розвивати вміння застосовувати засвоєні знання в подібній і новій ситуаціях, виконувати досліди для перевірки передбачуваних властивостей, виховувати прагнення висловлювати власну думку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
187

3 коментарі

  1. Простежується великий арсенал інтерактивних форм і методів, які використовує Ольга Миколаївна в навчально – виховному процесі. Захоплює ідея розвитку критичного мислення “Якщо і якби”. Спасибі за доступний конспект уроку.

  2. Урок цікавий і змістовний. Організований методично правильно. На етапі перевірки д/з було проведено тестування учнів. На уроці вчитель використовує різноманітні інтерактивні вправи та прийоми, вони є вдалими. Рекомендую на уроці провести дослідницьку роботу.

  3. Структура уроку відповідає усім методичним вимогам. Для досягнення мети вчителька використала різні методи та підходи. Дуже пізнавальною є робота з казкою. Мені особисто найбільше сподобалась вправа на розвиток критичного мислення “Якщо і якби”. Дякую.