mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 3 класу на тему “Перетворення води. Кругообіг води в природі”

Мета уроку: формувати уявлення про умови перетворення води з одного стану в інший, про властивості снігу і льоду, про кругообіг води в природі, розвивати вміння застосовувати засвоєні знання в подібній і новій ситуаціях, виконувати досліди для перевірки передбачуваних властивостей, виховувати прагнення висловлювати власну думку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Простежується великий арсенал інтерактивних форм і методів, які використовує Ольга Миколаївна в навчально – виховному процесі. Захоплює ідея розвитку критичного мислення “Якщо і якби”. Спасибі за доступний конспект уроку.

  2. Урок цікавий і змістовний. Організований методично правильно. На етапі перевірки д/з було проведено тестування учнів. На уроці вчитель використовує різноманітні інтерактивні вправи та прийоми, вони є вдалими. Рекомендую на уроці провести дослідницьку роботу.

  3. Структура уроку відповідає усім методичним вимогам. Для досягнення мети вчителька використала різні методи та підходи. Дуже пізнавальною є робота з казкою. Мені особисто найбільше сподобалась вправа на розвиток критичного мислення “Якщо і якби”. Дякую.