Розробка заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Дивограй» на тему: «Виготовлення та оздоблення подарункової коробочки з використанням різних технік»

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Дивограй» на тему: «Виготовлення та оздоблення подарункової к...
Посада: Вчитель обр.мистецтва, керівник гуртка ДПМ
Місце роботи: ЗОШ І-ІІст. с.Дзвиняч Заліщицький район Тернопільська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Дивограй» на тему: «Виготовлення та оздоблення подарункової коробочки з використанням різних технік»
Заняття проводилося в формі майстер – класу: «Використання сучасних технік декоративно-ужиткового мистецтва на уроках образотворчого мистецтва та на заняттях гуртка». Метою було ознайомити учнів з різними видами сувенірів, формувати вміння виготовляти подарункові коробочки, оздоблювати їх, поглибити ступінь оволодіння прийомами використання різних матеріалів, технік для виготовлення і оздоблення сувенірів: паперопластика, оригамі, квілінг, канзаші та нетрадиційні техніки

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Перегдядала презентацію на одному подиху. З нетерпінням чекала, що ж буде у наступному слайді. А далі все цікавіше та цікавіше. Дякую Вам за ідеї. Я хотіла б відвідати Ваш майстер клас. Цікава розробка, багато корисного, різні техніки. А скільки гарних речей можна виготовити з паперу! У творчого вчителя завжди є чому повчитись. Спасибі.

  2. Завдяки цьому заняттю діти дізнаються про розмаїття технік, оволодіють ними та зможуть створити гарний виріб. Практичну діяльність вчитель пропонує провести співпрацюючи в групі. Гра “Квітка побажань” вдало завершує творчу зустріч.

  3. Сподобалась формула успіху, це справді так. Заняття гуртка добре підготовлене, продумане і змістовне. чітко подано теоретичний матеріал уроку, проілюстровано фотоматеріалами на слайдах презентації. В доступній формі вчитель пояснює різні види технік роботи, спонукає обрати свою. Мети заняття досягнуто.

    1. Дякую за високу оцінку моєї роботи. Я практично проводила таке заняття, мети справді досягнули: діти виготовили чудові подарункові коробочки,для оздоблення вибравши ту техніку, яка припала до душі.