mail@urok-ua.com

Розробка заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Дивограй» на тему: «Виготовлення та оздоблення подарункової коробочки з використанням різних технік»

Розробка заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Дивограй» на тему: «Виготовлення та оздоблення подарункової коробочки з використанням різних технік»
Заняття проводилося в формі майстер – класу: «Використання сучасних технік декоративно-ужиткового мистецтва на уроках образотворчого мистецтва та на заняттях гуртка». Метою було ознайомити учнів з різними видами сувенірів, формувати вміння виготовляти подарункові коробочки, оздоблювати їх, поглибити ступінь оволодіння прийомами використання різних матеріалів, технік для виготовлення і оздоблення сувенірів: паперопластика, оригамі, квілінг, канзаші та нетрадиційні техніки

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
730

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Завдяки цьому заняттю діти дізнаються про розмаїття технік, оволодіють ними та зможуть створити гарний виріб. Практичну діяльність вчитель пропонує провести співпрацюючи в групі. Гра “Квітка побажань” вдало завершує творчу зустріч.

  2. Сподобалась формула успіху, це справді так. Заняття гуртка добре підготовлене, продумане і змістовне. чітко подано теоретичний матеріал уроку, проілюстровано фотоматеріалами на слайдах презентації. В доступній формі вчитель пояснює різні види технік роботи, спонукає обрати свою. Мети заняття досягнуто.

    1. Дякую за високу оцінку моєї роботи. Я практично проводила таке заняття, мети справді досягнули: діти виготовили чудові подарункові коробочки,для оздоблення вибравши ту техніку, яка припала до душі.