super@urok-ua.com

РОЗВИВАЛЬНО-КОРЕКЦІЙНА ПРОГРАМА «Підвищення рівня адаптації та подолання шкільної тривожності п’ятикласників»

Автор публікації
Автор матеріалу: РОЗВИВАЛЬНО-КОРЕКЦІЙНА ПРОГРАМА «Підвищення рівня адаптації та подолання шкільної тривожності п’ятикласників»
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа I -II ступеныв №30

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Шкільна тривожність – одна із типових проблем, з якими стикається шкільний психолог. Особливу увагу вона привертає тому, що виступає яскравою ознакою шкільної дезадаптації учня, негативно впливаючи на всі сфери його життєдіяльності: навчання, спілкування, здоров’я і загальний рівень психологічного благополуччя.

Дана проблема ускладнюється іще тим, що досить часто в практиці шкільного життя учні з вираженою шкільною тривожністю вважаються найбільш «зручними» для батьків і вчителів: вони завжди готують уроки, намагаються виконувати.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У розвивально-корекційній програмі Яна Вячеславівна демонструє заходи,які допоможуть дитині успішно адаптуватися й повноцінно включитися в навчально-виховний процес.У програмі наведені приклади вправ,що зміцнюють психіку дитини,розвивають її мислення й емоційно-вольову сферу,нейтралізують страхи й негативні переживання Дякую

  2. У розвивально-корекційній програмі Яна Вячеславівна демонструє заходи,які допоможуть дитині успішно адаптуватися й повноцінно включитися в навчально-виховний процес.У програмі наведені приклади вправ,що зміцнюють психіку дитини,розвивають її мислення й емоційно-вольову сферу,нейтралізують страхи й негативні переживання Дякую

  3. Дуже важлива системна робота зафіксована запропонованою програмою. За це ми вдячні Яні Вячеславівні. Шкільна тривожність, яку не подолали у 5 класі, “переноситься” дитиною в наступні класи й абсолютно не сприяє розвиткові її здібностей. Можливо, впливає як визначний чинник на науспішність учня. Хотілося б, щоб усі ми приєдналися до цієї хорошої ідеї!!!