super@urok-ua.com

Рухливі ігри в початковій школі

Автор матеріалу: Рухливі ігри в початковій школі

Рухливі та спортивні ігри за умови їх систематичного використання, сприяють зміцненню здоров’я та забезпечують достатню фізичну активність молодших школярів. Вони удосконалюють рухові здібності школярів і водночас формують моральні та вольові якості, притаманні суспільноактивній особистості, забезпечують підготовленість кожної дитини до плідної праці та інших важливих для суспільства видів діяльності. У грі розвиваються дружелюбність, здатність до взаємодопомоги, взаємопідтримки, організаторські здібності, самостійність.

Вікно перегляду документа

  • : Дубініна Оксана Петрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Снігурівська загальноосвітня школа I ступеня № 2 Снігурівської районної ради Миколаївської області
  • Рухливі ігри
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У посібнику систематизовано та узагальнено матеріал про рухливі ігри в початковій школі. Для кожного класу молодших школярів пропонуються певні ігри. Це сприяє зміцненню здоров’я дітей.

  2. Сучасна дітвора така активна, що ім постійно хочеться перебувати в русі, швидко змінювати один вид діяльності на інший, а головне, щоб завжди було щось нове. Даний матеріал дуже допоможе багатьом вчителям урізноманітнити свою роботу і зробити процес навчання цікавішим. І кориснішим.

  3. Даний посібник корисний методичними рекомендаціями щодо проведення рухливих ігр у початковій школі. Теоретичний матеріал продовжує практична частина, вдало систематизовано ігровий матеріал по класам, пропонується опрацьована література.

  4. Збереження здоров”я підростаючого покоління справді важливе завдання школи в цілому, і вчителя зокрема. Дана збірка рухливих вправ стане у нагоді всім. Матеріал містить в собі питання, які охоплюють тему моралі, правильної поведінки, збереження природи, краси навколишнього світу.