Сценарій КВК з історії “Historia est magistra vitae”

Представлено сценарій культурно-масового заходу КВК з історії, який дозволяє в цікавій, ігровій формі узагальнити й розширити знання з історії нашої Батьківщини та світової історії, позмагатися в уміннях та навичках, одержаних на заняттях з історії, доторкнутися до славетного минулого нашого народу та просто весело провести час.

Вікно перегляду документа

  • : Гавриш О. І., Струкуленко А. С.
  • : викладачі
  • : Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара
  • - Сценарій КВК з історії “Historia est magistra vitae»
  • : some
  • : 1
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Викладачі пропонують нестандартну форму проведення заходу. Подібні конкурсні програми характеризують ставлення людей до своєї Батьківщини, формують почуття партіотизму. Додаток є корисним доповненнням публікації. Дякую.

  2. У цікавій, ігровій формі студенти поглиблюють знання з історії. Конкурсна програма вимагає відповідної самопідготовки, систематизації набутих раніше знань. КВК розкриває творчі здібності учасників заходу.Дякую.

  3. КВН – найпопулярніший серед молоді жанр. Він легкий, рухливий, емоційний, гумористичний. Такий нестандартний урок сформує в учнів стійкий інтерес до навчання, глибокий емоційний вплив, завдяки чому у дітей сформуються більш міцні, глибокі знання. Творіть і надалі, успіхів Вам!