mail@urok-ua.com

Сценарій новорічного свята “Незабаром новий рік”

Сценарій новорічного свята для 4-6 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Новорічне свято насичене цікавими конкурсами, що створюють атмосферу активного відпочинку та гармонії. Сподіваюсь, пророцтво циганок здійсниться , подарує учителям успіх у всіх починаннях. Також жарти – це гарний задум. Вважаю, що сценарій заходу буде корисним для колег. Дякую!

  2. Новорічне свято завжи дітвора чекає з нетерпінням. Ігри, конкурси, подарунки, музичні виступи – невід`ємна частина цього свята. І все це передбачене автором у розробці заходу. Головне, щоб і настрій був святковий.

  3. Людмило Василівно! Дякую за творчий підхід до створення сценарію традиційного новорічного свята. Щороку хочеться сказати про цю подію по-новому. Вам це вдалося. Вікторина створила жартівливий настрій. Конкурс “Хто більше” – гарна вправа для розвитку уваги. Уявляю, скільки емоцій пережили діти при створенні “єгипетських мумій”! Дякую за публікацію та бажаю успіхів!

  4. Сподобалась вікторина “Жартівливі запитання”, конкурс “Єгипетська мумія”. Казкові герої , пісні, ігри, створюють справжній новорічний настрій, діти можуть розвивати свої творчі здібності. Гадаю, задум та зміст проведення свята можна запозичити багатьом колегам.