mail@urok-ua.com

Сценарій позакласного виховного заходу “Разом здолаємо туберкульоз”

Усний журнал знайомить учнів з історією захворювання та відкриття збудника туберкульозу, розглядаються причини розвитку туберкульозу, симптоматика захворювання, досліджуються шляхи передачі хвороби , школярі вчаться дотримуватися правил профілактики туберкульозу, формується в учнів прагнення ведення здорового способу життя.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
434

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Поданий Вами матеріал допоможе ознайомити учнів з історією виникнення туберкульозу, джерелами інфекції, ознаками. Я думаю, діти уважно слухали журнал, дізналися багато нового, корисного, будуть дотримуватися всіх порад Вашого журналу і будуть здорові. Дякую.

  2. Звернула увагу на сценарій позакласного виховного заходу про туберкульоз,тому що проблема цього страшного захворювання актуальна.І дітям потрібно бути інформованими про цю хворобу,заходи профілактики

  3. Я гадаю, що учні стали свідомими учасниками цього заходу, зрозуміли всю вагу порушеного питання. Матеріал є пізнавальним також і для дорослих. Впевнена, що сценка “На прийомі у лікаря” була результативною. Дякую!