Сценарій позакласного виховного заходу “Разом здолаємо туберкульоз”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій позакласного виховного заходу “Разом здолаємо туберкульоз”
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Миколаївський освітній комплекс Великолепетиської районної ради Херсонської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Усний журнал знайомить учнів з історією захворювання та відкриття збудника туберкульозу, розглядаються причини розвитку туберкульозу, симптоматика захворювання, досліджуються шляхи передачі хвороби , школярі вчаться дотримуватися правил профілактики туберкульозу, формується в учнів прагнення ведення здорового способу життя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Туберкульоз- захворювання, яке широко поширене по всьому світу, в тому числі на Україні. Як правило, туберкульоз вражає легені людини, проте може вражати й інші органи. Чим раніше людина почне лікуватися, тим більше шансів на оздоровлення. На жаль, повністю захиститися від цієї хвороби неможливо, але запобігти його розвитку чи виявити на ранніх етапах можливо. Дякую за цінну інформацію, буду використовувати у своїй роботі.

  2. У наші часи, коли впрваджується так звана “медична ” реформа, коли закривають тубдиспансери , і тисячі хронічно хворих вийдуть на вулиці, ця тема є надзвичайно актуальною. Автолр дає дітям дуже цінну інформацію, як уникнути недуги

  3. Поданий Вами матеріал допоможе ознайомити учнів з історією виникнення туберкульозу, джерелами інфекції, ознаками. Я думаю, діти уважно слухали журнал, дізналися багато нового, корисного, будуть дотримуватися всіх порад Вашого журналу і будуть здорові. Дякую.

  4. Звернула увагу на сценарій позакласного виховного заходу про туберкульоз,тому що проблема цього страшного захворювання актуальна.І дітям потрібно бути інформованими про цю хворобу,заходи профілактики

  5. Я гадаю, що учні стали свідомими учасниками цього заходу, зрозуміли всю вагу порушеного питання. Матеріал є пізнавальним також і для дорослих. Впевнена, що сценка “На прийомі у лікаря” була результативною. Дякую!