mail@urok-ua.com

Сценарій та презентація свята до Дня працівників освіти “Музична перерва”

Сценарій та презентація допоможе організувати й провести свято до Дня вчителя.

Сценарій

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже красномовна презентація: допомагає створити святкову атмосферу щирості і вдячності учителеві за його невтомну працю, інвестицію власної доброти в молоде покоління. Хороші віршовані побажання! Тільки на першому слайді краще звучатиме й відповідатиме законам евфонії “З Днем Учителя!”

  2. Хто як не вчитель може організувати для себе цікаве, креативне свято. Незвичне меню, гумористичні рядки, цікаві персонажі – створили на святі атмосферу позитиву і гарного настрою. Дякую авторам даного сценарію за професійно виконану роботу. Творчих Вам успіхів!

  3. Робота вчителя має дуже гарний задум. Проведення свята в атмосфері чарівної небуденності – одна з провідних ідей такого заходу. Думаю, що усі присутні отримали чимало задоволення від насиченого “меню”, що запам*ятається надовго. Дякую за креативність!

  4. Cвято проведено в незвичайному місці – імпровізованому ресторані. Мабуть, там панувала атмосфера загадковості, очікування чогось незвичайного, нового, цікавого. А “подавали” гостям незвичайне “меню” – пісні, сценки, частівки, танці, флеш-моб. Свято сподобалося, дякую!