mail@urok-ua.com

Сценарій виступу екологічної агітбригади

Даний сценарій допоможе показати , що учні не байдужі до екологічних проблем людства , що вони готові проводити профілактичну роботу щодо охорони і захисту навколишнього середовища.

 • : Телеснюк Руслана Миколаївна
 • : вчитель основ здоров'я та художньої культури
 • : Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної Ради
 • - Сценарій виступу екологічної агітбригади
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
90

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Прекрасна розробка. Дотримано усі вимоги щодо агітбригади. Вдало поєднано поетичні рядки, музика, частівки. Чітко, зрозуміло, ефектно та доступно подано даний матеріал.Для дітей доступно та повчально. Опрацьовано вчителем багато додаткової літератури. Дякую за розробку.

 2. Чудова команда “Аквавіта” з позитивним акровіршем проводили профілактичну роботу щодо охорони і захисту навколишнього середовища, все сподобалось, можно користуватись вашим матеріалом і класним керівникам, педагогам-організаторам. Але тільки одне мені було трошки незрозуміло: чому у кінці сценарію надається вітання освітян, може треба було назвати”Додатки”, чи “Нами створено” ( але це на мою думку).Дякую за розробку.