Сценарій виступу екологічної агітбригади

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виступу екологічної агітбригади
Посада: вчитель основ здоров'я та художньої культури
Місце роботи: Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної Ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний сценарій допоможе показати , що учні не байдужі до екологічних проблем людства , що вони готові проводити профілактичну роботу щодо охорони і захисту навколишнього середовища.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікава і дієва форма екологічного виховання – виступи агітбригад. Виступ вашої команди емоційний, формує життєву активну позицію. Це чудова форма художньо-пропагандистської роботи з охорони природи. Дякую!

  2. Матеріал і справді є корисним та повчальним. Також можу порадити Вашим учням взяти участь у чудовому конкурсі “Екологічна грамотність”, який також спрямований на покращення екосистеми. Дякую!

  3. Прекрасна розробка. Дотримано усі вимоги щодо агітбригади. Вдало поєднано поетичні рядки, музика, частівки. Чітко, зрозуміло, ефектно та доступно подано даний матеріал.Для дітей доступно та повчально. Опрацьовано вчителем багато додаткової літератури. Дякую за розробку.

  4. Чудова команда “Аквавіта” з позитивним акровіршем проводили профілактичну роботу щодо охорони і захисту навколишнього середовища, все сподобалось, можно користуватись вашим матеріалом і класним керівникам, педагогам-організаторам. Але тільки одне мені було трошки незрозуміло: чому у кінці сценарію надається вітання освітян, може треба було назвати”Додатки”, чи “Нами створено” ( але це на мою думку).Дякую за розробку.