Свято зустрічі птахів для учнів 1-7 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Свято зустрічі птахів для учнів 1-7 класів
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Галаганівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід-вистава. Свято, яке проходить “на одному подиху”. Діти із задоволенням грають ролі птахів, співають, грають в ігри, презентують годівнички, пригощають гостей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Незабаром весна, тому такий сценарій буде дуже корисним для колег, адже свято у формі вистави не може не захоплювати учасників заходу, хоч і потребує значної підготовчої роботи. Учні навчаються проявляти відповідальність за стан живої природи. Дякую!

  2. Так, дійсно видно, що захід було проведено на “одному подиху”. Дуже гарно, що вчитель зробив фото, щоб залишилось ще у пам*яті учнів. Цікаві інформативні завдання, музика, костюми.Молодці. Творчості вам і наснаги у вашій роботі.

  3. Гарний захід. Думається, дітям воно запам’яталося. Учитель прищеплює любов до рідної природи, турботу про братів наших менших, а також розвиває працьовитість і відповідальність, самостійність. Пророблена велика робота. Свято вийшло добрим і змістовним.

  4. Виховний захід-вистава виховує бережливе , дбайливе ставлення до природи.Через ігрові моменти, інсценізацію учні ринуть в атмосферу свята та створюють відповідний емоційний настрій. Дякую.

  5. На світлинах бачимо усміхнені щасливі обличчя дітей. Отже, свято вдалося, а це найголовніше. Це означає, що автору вдалося зацікавити своїх вихованців гарно підібраним матеріалом, інсценівками, барвистими костюмами і, як на справжньому святі, солодкими нагородами.

  6. Вистава вказує на взаємодію людини зі світом природи, що має значний психолого-педагогічний потенціал. Діти розвивають акторські здібності, вчаться декламувати, розуміють роль птахів у природі та вчаться берегти її.