mail@urok-ua.com

Свято зустрічі птахів для учнів 1-7 класів

Виховний захід-вистава. Свято, яке проходить “на одному подиху”. Діти із задоволенням грають ролі птахів, співають, грають в ігри, презентують годівнички, пригощають гостей.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
301

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Гарний захід. Думається, дітям воно запам’яталося. Учитель прищеплює любов до рідної природи, турботу про братів наших менших, а також розвиває працьовитість і відповідальність, самостійність. Пророблена велика робота. Свято вийшло добрим і змістовним.

  2. Виховний захід-вистава виховує бережливе , дбайливе ставлення до природи.Через ігрові моменти, інсценізацію учні ринуть в атмосферу свята та створюють відповідний емоційний настрій. Дякую.

  3. На світлинах бачимо усміхнені щасливі обличчя дітей. Отже, свято вдалося, а це найголовніше. Це означає, що автору вдалося зацікавити своїх вихованців гарно підібраним матеріалом, інсценівками, барвистими костюмами і, як на справжньому святі, солодкими нагородами.

  4. Вистава вказує на взаємодію людини зі світом природи, що має значний психолого-педагогічний потенціал. Діти розвивають акторські здібності, вчаться декламувати, розуміють роль птахів у природі та вчаться берегти її.