mail@urok-ua.com

Тренінг для учителів “Успіх як життєвий пріоритет особистості”

Мета. Розширити знання вчителів щодо шляхів формування успішності особистості та використання можливостей системи роботи з учнями задля підготовки успішності їх у майбутньому.
Шановні колеги! Тема нашого тренінга – «Успіх як життєвий пріоритет особистості».
І. Знайомство :
Вправа «Мій герб» (учасникам роздаються аркуші паперу і дається завдання: написати на аркуші Ваше ім’я, а також символічно зобразити справу, в якій Ви вважаєте себе успішною людиною. Сфери діяльності можуть бути найрізноманітніші.)

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Змістовний, ефективний тренінг для вчителів, попереджує професійне вигорання і демотивацію. Ставить перед учасником багато запитань, які він буде ще обдумувати вдома, після тренінгу. Цікава вправа релаксації. Дякую автору.

  2. Наталія Олегівна підготувала цікавий тренінг для педагогів та підтвердила тезу про те, що вчитель вчиться все життя. Використані вправи відповідають темі “Успіх”, формують мотивацію успіху через позитивне мислення. Дякую.

  3. Даний тренінг допоможе кожному вчителю краще зрозуміти самого себе, визначити і знайти свій шлях до професійного успіху.
    Наталя Олегівна вкотре демонструє свої знання і вміння як досвідчений практичний психолог Новобузької гімназії. Нових звершень!