mail@urok-ua.com

Виховна година “Що є краса?”

Виховна година “Що є краса?”
Сьогодні школярі нерідко стикаються з викривленим трактуванням поняття краси. Виховний захід покликаний змусити підлітків задуматися над питанням про справжні цінності в житті людини, про те, що означає бути красивим у буденному житті.

Виховний захід

Презентація

 • : Приходько Тетяна Іванівна
 • : Учитель зарубіжної літератури, російської мови, художньої культури
 • : Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської ради Сумської області
 • Виховна година Що є краса
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
170

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

5 коментарів

 1. Цей захід був розрахований на вирішення наступних завдань класного колективу і формування якостей особистості учнів: – Поглиблення уявлень учнів про доброту людини, сенсу духовної краси,через використання картин художників
  У вступній частині було проведено «Асоціації», яка допомогла емоційно і переконливо розкрити цілі і завдання заходу.
  Робота в цілому пройшла змістовно, цікаво і організовано.
  В ході заходу були різноманітні форми (робота над висловами,віршами,картинами,ситуаціями), . Захід був спрямований на формування комунікативних навичок, почуття доброти, ввічливості, товариства, дружби .

 2. У виховній годині всі методи і прийоми гармонійно поєднано в одне ціле. Зміст бесіди залучає до міркування, висловлення власної думки. Сподобався розбір ситуацій з подарунками, гарно дібраний ілюстративний матеріал.

 3. Виховний захід змістовно наповнений, заціпає актуальну тему справжньої краси. ВСе продумано. Конспект є чітким, наповненим різного роду видами діяльності. Спасибі автору за розробку і творчості Вам у роботі.

 4. Чудовий захід, містить багато завдань для дітей логічного характеру, де їм треба спробувати відповісти, багато проблемних питань та дискусійних. Рядки вірша М. Заблоцького сама викорстовувала на уроці зарубіжної літератури у 5 класі при вивченні казки О.Уайльда “Хлопчик-зірка”. З цього заходу можна багато почерпнути для пороведення уроків

 5. “Що є краса?” звучить ,як філософське питання. Тому й не дивно, що учасники заходу багато розмірковують на ним. Естетичні смаки і бачення прекрасного допомагають виховувати репродукції картин. Тетяна Іванівна використовує іншомовні твори(російська, англійська мова), чим проводить міжпредметні зв язки.