super@urok-ua.com

Виховна година “Що є краса?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година “Що є краса?”
Посада: Учитель зарубіжної літератури, російської мови, художньої культури
Місце роботи: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської ради Сумської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховна година “Що є краса?”
Сьогодні школярі нерідко стикаються з викривленим трактуванням поняття краси. Виховний захід покликаний змусити підлітків задуматися над питанням про справжні цінності в житті людини, про те, що означає бути красивим у буденному житті.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. Михайло Стельмах сказав: “Погано коли усе сіре: і душа, і думки , і погляд. Сірі тільки перепілки гарні”. У Вашій роботі вистачає барв та краси. Ми маємо відчувати красу у всіх її проявах, цього й навчає Ваш захід. Дякую!

  2. Робота справляє гарне враження. Безперечно, такий захід учням сподобався. Життя є прекрасним, тому важливо цю красу розпізнавати та берегти. Дуже доречними є ситуативні завдання та поради для учнів.

  3. Приєднуюсь до попередніх коментарів: все чудово, кольорово, насичено, є над чим поміркувати, обсудити життєві ситиації, є додатки ( картини та презентація), отже, міркую, що на уроці було дуже цікаво дітям. Дякую.

  4. Цікава і актуальна тема, яка повинна бути в виховних планах класних керівників. Про красу можно говорити і з учнями початкових класів, і з учнями середньої школи, і з старшокласниками.
    Дана виховна година дає учням поміркувати та дати відповідь на питання “Що таке краса”. Вчитель наповнила урок віршами, творами мистецтва, зробила підсумок уроку! Дуже вдалий захід. Дякую!

  5. Цей захід був розрахований на вирішення наступних завдань класного колективу і формування якостей особистості учнів: – Поглиблення уявлень учнів про доброту людини, сенсу духовної краси,через використання картин художників
    У вступній частині було проведено «Асоціації», яка допомогла емоційно і переконливо розкрити цілі і завдання заходу.
    Робота в цілому пройшла змістовно, цікаво і організовано.
    В ході заходу були різноманітні форми (робота над висловами,віршами,картинами,ситуаціями), . Захід був спрямований на формування комунікативних навичок, почуття доброти, ввічливості, товариства, дружби .

  6. У виховній годині всі методи і прийоми гармонійно поєднано в одне ціле. Зміст бесіди залучає до міркування, висловлення власної думки. Сподобався розбір ситуацій з подарунками, гарно дібраний ілюстративний матеріал.

  7. Виховний захід змістовно наповнений, заціпає актуальну тему справжньої краси. ВСе продумано. Конспект є чітким, наповненим різного роду видами діяльності. Спасибі автору за розробку і творчості Вам у роботі.

  8. Чудовий захід, містить багато завдань для дітей логічного характеру, де їм треба спробувати відповісти, багато проблемних питань та дискусійних. Рядки вірша М. Заблоцького сама викорстовувала на уроці зарубіжної літератури у 5 класі при вивченні казки О.Уайльда “Хлопчик-зірка”. З цього заходу можна багато почерпнути для пороведення уроків

  9. “Що є краса?” звучить ,як філософське питання. Тому й не дивно, що учасники заходу багато розмірковують на ним. Естетичні смаки і бачення прекрасного допомагають виховувати репродукції картин. Тетяна Іванівна використовує іншомовні твори(російська, англійська мова), чим проводить міжпредметні зв язки.